Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Csinált már valaki házilag...

Csinált már valaki házilag "milka" csokit?

Figyelt kérdés
Találtam egy receptet, meg is csináltam. Aki esetleg kipróbálta, milyen lett a végeredmény?

#Milka #milka csoki házilag
2013. ápr. 5. 17:37
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Kizart dolog, ezzel csak magadat csapod be. Raktal bele kakapvajat? Mert anelkul nem csoki a csoki. Ha vajat vagy margarint hasznaltal, akkor az eredmeny nem csoki. Kakaovajat nyilvan nem hasznaltal, mert az dragabb mint maga a bolti csokolade es nehezen hozzaferheto. Szoval ha kicsit is igenyesnek tartod magad, akkor felejtsd el az ilyen proli onbecsapos megoldasokat.
2013. ápr. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Már nem azért de a házi csoki is ugyanolyan finom tud lenni.
2013. ápr. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Ja, csak nem csoki. Hanem vajas kakaópor.
2013. ápr. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A milka csoki sem igazi csoki... Ha már kötekedni kell.
2013. ápr. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 lencsefőzelék ***** válasza:
100%
Én szoktam csinálni házilag csokit, igaz, nem Milkát, viszont cukormenteset. Kakaóvaj a legnagyobb része, plusz egy kis kókuszzsír/kókuszvaj, fele-fele arányban kakaópor és karobpor, egy kis vaníliapor, édesítőnek meg sztíviapor, de csináltam már mézzel is, csak az lassabban olvad. Ja, és mogyorót, kesudiót vagy pörkölt diót is teszek bele, úgy még finomabb.
2013. ápr. 6. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
1.-nek üzenném,hogy tökéletes lett, ha csokinak nevezed, hanem.
2013. ápr. 6. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!