Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mi a kedvenc ételed és melyik...

Mi a kedvenc ételed és melyik az, amelyiket nem szereted?

Figyelt kérdés
Nálam kedvenc: sült kacsa párolt káposztával. Amit utálok: Norbi update kaják.
2013. ápr. 6. 21:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%
Rengeteg kedvencem van,néhány közülük a rakott káposzta,a pizza,a húsgombócleves,a spenótfőzelék,a túrókrém,a csirkemájpörkölt és a rántott hal,viszont csak 1 ételt nem szeretek és az a salátaleves - ettől szó szerint hányingerem van. Nálunk a legtöbb leves tejjel készül és ezt valahogy nem bírom befogadni,de elég csak annyi hogy simán rántással készítjük és akkor már okés,viszont a főtt saláta semmilyen formában nem ehető számomra :D
2013. ápr. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
70%

A hatalmas kedvenc az igazi jó húsleves (leveskocka meg delikát nélkül), abból bármikor bármennyit...

A krumplis tésztát viszont nem igazán szeretem.

2013. ápr. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
89%

Sok kedvenc, szinte mindenevő vagyok! Olasz, kínai, magyar konyha, minden jöhet.

1 étel (összetevő): zöld- és sárgabab. Azokat általában utálom.

2013. ápr. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
85%
Halászlé, currys csirke, vörös lazac, pizza, gyros, garnélarák, kagyló, minden saláta, camembert sajt, paranyica sajt, házi sonka, mangalica szalonna, vöröshagyma, fokhagyma, pesto szósz, salsa, chili szósz, barbecue szósz, steak, főtt kukorica, frissen sült kifli igazi vajjal.
2013. ápr. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
83%

Kedvencem: Tejfölös csirkepaprikás nokedlivel/tésztával és ubisalival

Nem szeretem: Kocsonya, tejbegríz, pacal

2013. ápr. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
51%
4-es vagyok, és amit utálok, az a tészták, sütemények és a torták (kivéve ha nincs bennük liszt). Az almát sem szeretem, meg az egrest sem. Ja és a rebarbarát is utálom.
2013. ápr. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
74%
Az én kedvencem a leves, pizza, muffin és sushi :)
2013. ápr. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
76%

Kedvencem: jóféle tengeri halleves; lazac, lehetőleg frissen és nyersen... Nem sűrűn eszem sajna.

Házi disznótoros... Azt sem :(

Amit gyakran eszem, azok közül töméntelen kedvencem van, egyszerű, finom ételek, kezdve a tükörtojással házi tojásból, nyers zöldségekkel körítve...


Antikedvencem: gesztenyepüré; bármi, amiben sok zeller van; rántott sajt áfonyaöntettel és majonézes rizzsel (nem mintha valaha is ettem volna, de ilyesmi a gyöngébb éttermek vega kínálata és mindig kirázott tőle a hideg)

2013. ápr. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

kedvenc: sajtos nokedli,kebab

amit utálok: répafőzelék,egyszerűen hányni tudnék tőle..

2013. ápr. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

kedvencek

rizibizi sülthússal, mindenféle rakott husos-zöldséges dolgok,pl rakottzöldbab, karfiol, zöldséglevesek, hagymás máj sárgaborsófőzelékkel


amit utálok, zsíros husok, pacal, vadas, répa, finomfőzelék, zsíros kaják,

2013. ápr. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!