Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki kertészkedik...

Van itt olyan aki kertészkedik? Mit lehet ültetni ilyenkor?

Figyelt kérdés

jövő héttől lesz kertem (április közepe)

egyből szeretnék ültetni valamit, de ahogy utánanéztem mindennek meg van a maga ültetési ideje.

segítene valaki, hogy ilyenkor mit tudnék ültetni? Még soha nem csináltam ilyet, de nagyon izgatott vagyok, és legalább egy pár magot szeretnék elvetni hogy kinőjön.


Aki kicsit is ért hozzá, írna pár tanácsot?



2013. ápr. 9. 19:25
 1/1 doboszoli ***** válasza:

A babon, uborkán, és a szabadföldi palántákon kívül minden elvethető már, sőt a borsónak, petrezselyemnek, máknak, dughagymának már a földben volna a helye egy hónapja, csak hát a sár parancsolt.

A vetési mélység, a sor-és tőtávolság fel van tüntetve a vetőmagos zacskón, ha ezt követed nagy baj nem lehet.

Sok sikert!!

2013. ápr. 10. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!