Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mi történt a Molnár Viktor...

Mi történt a Molnár Viktor utcai (15. ker) kürtőskalácsossal?

Figyelt kérdés

Már egy jó ideje nem jártam a Molnár Viktor utca fele, aztán láttam, hogy zárva van a kürtőskalácsos. Először azt hittem, hogy az eladó szabadságon van vagy valami, de teltek múltak a hetek és nem nyitott ki.. A minap meg már azt vettem észre, hogy fornetti-s plakátokat tesznek oda. Mindig ott ettem életem legfinomabb kürtőskalácsait!

Tudja valaki, hogy mi történt? Végleg bezárt, esetleg átköltözött??



2013. ápr. 11. 19:43
 1/6 intrepid ***** válasza:
Nyert a lottón, és abbahagyta.
2013. ápr. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bezárt???? Nem is tudtam, pedig én pár napja úgy emlékszem este felé láttam nyitva!
2013. ápr. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Már jártak ott emberkék és belül elkezdték átrendezni az egészet. Meg mondom, már kirakták a fornetti-s táblákat is :S
2013. ápr. 11. 20:27
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy újabb fornettis. Ez az. Nincs ám belőle minden utcasarkon, nem úgy mint kürtőskalácsos...
2013. ápr. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát jha.. amit még ismerek az örsön van, de az nem olyan finom :S
2013. ápr. 11. 21:04
 6/6 anonim ***** válasza:
A Pólus Tesco előtt is szokott lenni egy kürtőskalácsos, kis barna faházikóban lakik. Nála is finomak szoktak lenni!
2013. ápr. 12. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!