Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hogyan kell kibontani a...

Hogyan kell kibontani a kókuszdiót?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 13. 18:56
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
határozottan
2013. ápr. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kibontani?Kalapáccsal fel kell egy helyen törni!
2013. ápr. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
mi ki szoktuk fúrni a kókuszt és kiönteni a levét egy pohárba. miután kiöntöttük akkor vagy kalapáccsal ráverünk egyet vagy földhöz vágjuk
2013. ápr. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én fúrógéppel lyukasztom ki, majd ha kijön a leve az megy a tálba, utána meg fogok egy kalapácsot és izomból feltöröm majd kikaparom belőle a cuccot, utána meg a héját elégetem ha éppen fűtünk.
2013. ápr. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
azon a részen ahol van a három lyuk ráütsz gyengén kalapáccsal, vagy egy hegyes kést óvatosan beleszúrsz.
2013. ápr. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Van az egyik végén 3 lyuk. Abból 1-et fúrógéppel kifúrsz. Kiöntöd a lyukon keresztül a benne található folyadékot.

Majd kalapáccsal szépen feltöröd. A benne található fehér részt pedig a barna kemény héjról leszeded. Aztán akár eheted is a fehér kókuszrészt, vagy lereszelhet, feldarabolhatod, felszeletelheted majd megszárítod, stb...

2013. ápr. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
végül fúróval fúrtuk ki,majd flex-szel kettévágtuk mert nekem kellett a külseje :D
2013. júl. 18. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!