Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Piacról vagy hiper (szuper)...

Piacról vagy hiper (szuper) marketből veszitek a zöldséget, gyümölcsöt?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 14. 07:37
1 2
 1/12 anonim válasza:
Anyukám(36)szupermarketben veszi,de a nagymamám meg a dédim inkább kimennek a piacra.Szerintük ott olcsöbb,és jobb minőségű.Dédi azt mondja mindig kis unokám a pinyacon van az igazi zöldség,gyümölcs,tojás.. :)
2013. ápr. 14. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Zöldséget, gyümölcsöt csakis piacról veszek a termelőtől, nemcsak olcsóbb, de sokkal finomabb és frissebb is.
2013. ápr. 14. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%
Részben magam termelem, részben piacról, csak végszükség esetén veszem hipermarketben, de egyálatlán nem szívesen.
2013. ápr. 14. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hazhoz jár a zöldséges a saját termelesu zöldséggel es gyümölccsel.
2013. ápr. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
zöldség , gyümölcs ,hús piac . Ami száraz vegyi áru Tesco
2013. ápr. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mindig onnan, ahol épp olcsóbb. Nálunk nagyon változó, nem mindig a piaci az olcsóbb. Sajnos azt nem tehetjük meg, hogy csakis a jó minőséget figyeljük.
2013. ápr. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

üzletből.

És miután tegnap pont piacon voltam, és közölte velem az árus, hogy nem válogathatok a paradicsom közül, hanem majd ő szed, mondtam, hogy köszi, maradok a boltnál. (a paradicsom fele full punnyadt volt 650ft/kg-ért) Hát már engedtessen meg, hogy a pénzemért kiválogassam azt, ami nekem tetszik, és nem kell a fonnyadt szar!

2013. ápr. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Télen a kb 100m re lévő zöldségestől, aztán pedig ami megterem a kertben gyümölcs, zőldség az van. Meg befőzés, fagyasztás elrakás. De ugye banán, narancs ilyesmi kell. Szal itt falun ennyivel jobb, bár meló is van vele, de nem vészes, s irodai ülőmunka után jó a kertbe molyolni. Bár szerencsére nem egy hektárt kell kapálni stb.
2013. ápr. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nyáron a piacon, egészen őszig, ott szoktam bevásárolni és bespájzolni a fagyóba valót is télire.

Kb. novembertől tavaszig nem megyek piacra, leszaladok a sarki maszek zöldséges üzletbe tojásért, kelkáposztáért, stb.

Egyébként a jövő héttől kezdve kinézek a piacra, ma kiürítettem a fagyómból az összes zöldséget, megnézem, hogy a piacon mi újság felhozatalból és árak terén.

2013. ápr. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Üzletből. Egyszerűbb így nekem. Meg egyébként Németországban élek, nem igazán járnak itt piacra az emberek.
2013. ápr. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!