Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Valaki segítene nekem egy pár...

Valaki segítene nekem egy pár 5 fogásos menüsort összeállítani? Pl anyák napi ebéd, eljegyzési vacsora, esküvői vacsora, farsangi vacsora, halvacsora, húsvéti ebéd, keresztelő ebéd témában?

Figyelt kérdés

#menüsor #5 fogás
2013. ápr. 19. 12:38
 1/3 anonim ***** válasza:

sajttál, húsleves (leszűrve, lé, hús, tészta, zöldség), rántott húsok (csirke mell, máj, karaj), krumplipüré, rizs, saláta, csokitorta


húsleves, sült kacsacomb, lila káposztával krumplipürével és őszibarackkal, gyümölcs saláta és puding


sonkás dinnye, mandulás bazsalikomos leves mézes sertéshús zöldségekkel, eperlikőrös puding


pogácsa és egyéb sós sütemények, kolbászos csirke elves, hortobágyi palacsinta, sült hús választott körettel, likőrös krém gyümölccsel


Mennyire, tudsz szeretsz főzni?

előétel: sós sütemények, saláta, mártogatósok

leves: húsleves, májgombócleves, hagymakrémleves, zöldség krém leves, gyümölcs leves, paradicsom leves

főfogás: rántott húsok, sült húsok, köröm vagy csülök pörkölt, pörköltek, töltött csirkecomb, rizs, saláták, fűszeres rizs, párolt zöldségek

desszert: torta, habok, pudingok, gyümölcs befőtt, fagylaltok, piskóták, gyümölcs saláta, sütés nélküli desszertek

2013. ápr. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1 vagyok még annyi, hogy nekünk van egy könyvünk: Keverd-kavard Menük a címe Magyar könyv klub kiadása.
2013. ápr. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha rendezvényszervező vagy ez nem a te feladatod? :)
2013. ápr. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!