Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Lejárt dobozos tejek. Fel...

Lejárt dobozos tejek. Fel lehet még őket használni? 2013. 03. 07-én jártak le.6 doboz összesen. Sajnálnám kiönteni.

Figyelt kérdés

2013. ápr. 19. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát az már másfél hónap. ki van bontva? vagy még nincs? Én nem merném meginni, mert lehet jól elcsapám a gyomrom és te is. De azért másfél hónap az már sok.
2013. ápr. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én nem merném meginni, bontsd ki és szagold meg, vagy öntsed ki egy pohárba és nézzed meg az állagát. Másfél hónap már sok, szerintem ne akarj gyomorrontást kapni. :) Ha valami stikkel vele muszáj lesz kidobni.
2013. ápr. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem. max kefírt lehetne belőle csinálni, de arrameg a tartós tejek alkalmatlanok (meg azt se msfél hónap után bontatlan csomagolású tejből). szóval ez menthetetlen, muszáj lesz kidobnod
2013. ápr. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Kondor Judit ***** válasza:
Bontsd fel és ha savanyú dobd ki,de ha nem akkor forrald fel semmi bajod nem lesz tőle.
2013. ápr. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csinálj belőle túrót.
2013. ápr. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!