Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen íze van a tonhalnak?...

Milyen íze van a tonhalnak? Finom?

Figyelt kérdés
Soha nem ettem még, nem vagyok egy nagy hal evő, de szoktam néha enni. Amikor a tv-ben reklámozzák, úgy megkívánom olyan jó néz ki. Venni még nem mertem mert a Rio mare elég drága ahhoz, hogy kidobjam ha nem ízlik. Egyik ismerősöm azt mondta nem finom, ízetlen és olyan semmilyen... Este kimegyünk egy pizzériába enni és ott van tonhalas saláta, de nem tudom bevállaljam-e.

2013. ápr. 25. 18:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem finom, de most ez rajtad nem segít.:-)

Nyilván minőségtől is függ, feltételezem, hogy egy pizzériás tonhalsaliba nem biztos a legmárkásabb, legfinomabbat rakják. Bár ki tudja.

Én vennék inkább otthonra tuti biztosat.

Az állaga száraz, kb. csirkemellhez hasonlítanám, az íze meg tonhalas:-) :-) :-) /:-) :-) / Bocsi.

2013. ápr. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
59%
Nagyon finom.
2013. ápr. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
a Lidl-ben is szokott lenni tonhal és általában olcsóbb mint a rio mare. Én szeretem, de ezt neked kjell eldönteni neked bejön e :)
2013. ápr. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Tonhal???? IMÁDOM!!!!!!! Ahgrrrr. De mondjuk én eszeveszettül oda vagyok a halakért, majdnem minden nap eszek:)
2013. ápr. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
77%
A minőségi oliva olajos tonhal az isteni(alig van nála nagyobb csemege) de az ilyen gagyi tonhalak amiben hogy is mondjam kis barna/fekete cafatok-darabok vannak na az rossz(szerintem) sőt általában a gyagyi konzerv halaktól mindíg savas lesz a torkom(nincs annál rosszabb) fél óra múlva már szétmarja a torkomat a sav és ha nincs kéznél rá gyógyszer az bizony kín szenvedés!
2013. ápr. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon finom! Halíze van! :)

Szerintem próbáld ki! Vegyél egy kis dobozzal, otthonra!

2013. ápr. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát én tegnap meg tegnap előtt is ettem konzerves tonhalat amit a Lidl-ben árulnak és egyáltalán nem marta a torkomat ráadásul fekete cafatok sem voltak benne :D
2013. ápr. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vegyél egyet és beszélj valakivel ha pl lakik veled valaki hogy ha mégsem ízlene akkor megenné e. Akkor nem fog kárba veszni.
2013. ápr. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Hát a pizzéria ahova mennénk az egy Pizza Néró és a nérók jók szoktak lenne, finom olasz kajákkal. Hát az gondolom hogy a legminőségibb tonhalat rakják a tonhal salátába. Na ezt majd meglátjuk, mármint hogy azt rendelek-e. Valószínű veszek majd egy Rio marét, az ára tartott vissza eddig. Hát a párom nem szereti a halakat, szóval ha nekem ez nem jön be ő biztosan nem fogja megenni. De én kipróbálom az biztos :)
2013. ápr. 25. 19:49
 10/16 A kérdező kommentje:
* bocs elírtam: gondolom hogy egy pizzériában nem a legminőségibb tonhalat használják.
2013. ápr. 25. 19:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!