Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Evett már valaki Pink Magnumot?

Evett már valaki Pink Magnumot?

Figyelt kérdés
szerintetek is olyan íze van, mintha valami olcsó alkoholaromát rossz fagyihoz kevertek volna vagy csak az enyém volt romlott?:D kb minden magnumot szeretek, de ettől konkrétan rosszul lettem.

2013. máj. 2. 15:10
 1/8 anonim válasza:
Én már ettem, nekem ízlett.:)
2013. máj. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem ízlett, de a Black Espresso jobban bejött.
2013. máj. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem is ízlett! Nekem jobban bejött a Pink mint a Black! Én nem szeretem annyira a kávés cuccokat és kávét sem szoktam inni!

A Pink-nek szerintem nincs annyira pezsgős íze. Alig lehet benne érezni. Amikor legelőszőr beleharaptam akkor egy leheletnyi pezsgő ízt éreztem, de azután semmi! De azért egyszer jó volt kipróbálni!

2013. máj. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A pink milyen ízű?:)
2013. máj. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A Pink pezsgő ízű! :)
2013. máj. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nekem sem ízlett. Erjedt bor íze van... Viszont a Black nagyon finom!:)
2013. jún. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

nekem a pink izlett, meg nagyon tetszik a szine is :)

Blackbol vmi romlott jutott. Ki volt folyva belőle a krém és halálra volt fagyva, össze volt törve, a csoki meg nem olvadt csak mozsolódott. Szoval egy életre elment tőle a kedvem :/

2013. júl. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon ízlett a Pink és a Black is, nekem a Pinknek boros íze volt inkább, mint pezsgős :) amúgy minden Magnumot imádok ♥
2013. júl. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!