Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Tortadíszítés magazin. Őszinté...

Tortadíszítés magazin. Őszintén, van aki veszi ezt? Van erre igény?

Figyelt kérdés
2013. máj. 6. 19:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Még csak most jelent meg az első szám. Én megvettem. Cukrász vagyok és még számomra is érdekes dolgok vannak benne és jó ötletek. Részletes leírás képekkel. Nézd meg az fb oldalát és meglátod h mennyi embert érdekel. Miért ez a kérdés?
2013. máj. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is cukrászokat érdekel, esetleg sütni szerető emberek is megveszik ötletadónak, ha nem is rendszeresen.
2013. máj. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is cukrászokat érdekel, esetleg sütni szerető emberek is megveszik ötletadónak, ha nem is rendszeresen.

Nyilván nem több százezres példányban jelenik meg.

2013. máj. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Van, miért ne lenne?
2013. máj. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
506 embert érdekli ez igen :D, de ez korrekt válasz hogy a cukrászoknak van
2013. máj. 6. 20:07
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
506 akinek van fb-je és tud az oldalról. Én is csak véletlen találtam meg. És nem csak cukrászoknak van. Sokan sütnek otthon hobbiból v rendelésre tortákat, formatortákat. Egy egyszerű háziasszonyt is érdekelhet aki szeret sütni és érdeklik a díszítési technikák.
2013. máj. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hogyne lenne! Sőt, egyre nagyobb teret nyernek a hagyományostól eltérő, formabontóan kinéző, divatos sütemények.

Márpedig a divatnak az talán a legfőbb jellemzője, hogy folyamatosan változik. Úgyhogy lesz rá igény is, és mindig lesz új tartalom is.


Egyébként érdemes utánajárni, egészen érdekes folyóiratok léteznek, pl. Az Aszfalt :)

2013. máj. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm, de nekem az elnevezés volt furcsa, akkor lehetne inkább süteménydíszítés,
2013. máj. 6. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!