Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hol lehet egész citromfűlevele...

Hol lehet egész citromfűlevelet kapni?

Figyelt kérdés
Tortára kéne díszítésnek. Jó lenne csokorban is, mint a petrezselyem, vagy növényestől (az még jobb), szárítva, stb.

2013. máj. 8. 07:14
 1/8 anonim válasza:

szerintem bármely nagy boltban van,tesco,spar,lidl,auchan... én ott láttam már ilyeneket!

Bár érdemes ha veszel növényt kiültetni a kertbe,nálunk már fél méteres,gyönyörű,és akkora bokor,hogy az életben nem eszünk iszunk annyit belőle! :)

2013. máj. 8. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vágottan biztos nem lehet kapni, mert nagyon gyorsan fonnyad.Nagyobb áruházakban viszont láttam cserepeset, a fűszernövények között.Esetleg a környéken nézz körül, sok kertben van, nálunk a lakótelepen is ott van egy csomó bokorral a kert sarkában, biztos adnak, ha kérsz egy szálat.
2013. máj. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 KoDan válasza:
Én adok neked ingyen is (ha nem kell sok) csak gyere ki rte Nemesvámosra.:D
2013. máj. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Tesco és hasonlókban 2-300Ft a növény cseréppel

De ha van 2-3 heted,akkor magról is megnő annyi ami neked kell

2013. máj. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Cserépben tudsz venni a Tescoban, Lidl-ben, Aldiban, Sparban, CBA-ban. Aztán majd ki is tudod ültetni és utána neked is lesz otthon saját citromfüved! :)
2013. máj. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Régen én is nevelgettem az erkélyen.

Sajna budapesti vagyok, de köszönöm a nemesvámosi felajánlást is!

Sosem láttam még cserepesen a Tescoban, bár lehet, azért, mert nem is figyeltem. Ma veszek egyet, és nevelgetem majd megint. :) Egyelőre úgyis csak pár levél kell.

2013. máj. 9. 07:53
 7/8 anonim ***** válasza:
Zöldségek mellett keresd a tescoban,299-ért láttam legutóbb
2013. máj. 9. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Így van! Zöldség környékén,a fűszernövényeknél! Szokott lenni mindenféle! Én nagyon ajánlom a mentát is,husikhoz.díszítésnek,és teának is isteni,és nagyon hasznos is! Mindenre használhatod,amire a citromfüvet is! Nálunk már csak a citromfű tea megy otthon,párom napi 1,5 litert megiszik belőle!
2013. máj. 10. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!