Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Uborka, hagyma, jégsaláta,...

Uborka, hagyma, jégsaláta, sárgarépa, tejföl, mustár, majonéz. Nagy vonalakban ezek vannak itthon, ebből saláta? Esetleg még van valami saláta öntet-porom itthon.

Figyelt kérdés
Nem szeretnék boltba menni,ezért várok ötleteket. :)
2013. máj. 9. 12:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne? Néha én is az összes hűtőben található, nyersen fogyasztható zöldségből csinálok salátát. Mondjuk én inkább olivaolaj + citrom + vmi zölfűszer öntet párti vagyok, a joghurtos/kefíres/tejfölös cuccokat nem annyira kedvelem.
2013. máj. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A hagyma + krumpli (gondolom van otthon) csinálnék tartáros (=tejföl+majonéz+mustár) krumplisalátát.


Uborka, jégsaláta, sárgarépa felszelve, rájuk a cukros-ecetes salátalé, ez egy másik fajta.


Nagyon fincsi mindkettő. Egyiket az egyik nap, másikat a másik nap, a főétel (=sült, párolt husi) mellé.

2013. máj. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi :)
2013. máj. 10. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!