Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen édesítőt használjak...

Milyen édesítőt használjak fagyikészítéshez?

Figyelt kérdés

Szeretnék fagyit készíteni házilag, cukor nélkül. Van olyan édesítő, amelyik jól bírja a fagyasztást, és nincs mellékíze sem?


(Főzéshez, sütéshez mit ajánlanátok?)



2013. máj. 10. 16:07
 1/9 anonim ***** válasza:

Én mindenhez a folyékony édesítőt ajánlanám. Kb az összes márkát kipróbáltam már, de nem éreztem különbséget. Amelyik szimpatikus, azt vedd meg.

:)

2013. máj. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Én egy olcsóbb folyékony édesítőt próbáltam, de annak érzek egy kis mellékízét, és sütéskor kesernyés íze lesz. :/ Most a Polysweet-et szeretném kipróbálni.
2013. máj. 11. 15:48
 3/9 anonim ***** válasza:
Én Canderel port szoktam használni. Használok nyírfaporcukrot is, de annak van szénhidráttartalma, cukorbetegség esetén kell vele számolni.
2013. máj. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Polysweet-tel nincs esetleg tapasztalatod?
2013. máj. 15. 14:49
 5/9 danifej válasza:
Mézet.
2013. máj. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
35%
Nincs tapasztalatom a Polysweet-tel. (A méz nem édesítő.)
2013. máj. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az édesítők ugyanannyi kalóriát tartalmaznak, mint a cukor! Ráadásul károsak az egészségre!!!

A méz a legjobb a cukor helyettesítésére.

2013. máj. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az édesítő nem tartalmaz kalóriát. A méz nem minden esetben alternatíva a cukorra. Hiába egészséges én pl. cukorbetegként ugyanúgy nem ehetem, mint a fehér cukrot.
2013. máj. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Van, amelyik tartalmaz, de semmiképp sem ugyanannyit, mint a cukor. A legtöbb nem tartalmaz.
2013. máj. 23. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!