Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mi a jó a Mars szeletben? De...

Mi a jó a Mars szeletben? De most komolyan.

Figyelt kérdés
A legtöbben azt szeretik, szerintem túltúltúl édes és unalmas. Semmi fantázia és keménység nincs benne. És borzalmasan édes, cukros.
2013. máj. 23. 13:13
 1/8 A kérdező kommentje:
És nincs benne fantázia.
2013. máj. 23. 13:14
 2/8 anonim válasza:
Én nagyon édes szájú vagyok lehet, hogy pont ezért szeretem :D nekem nem túl édes. Sorrend nekem: Mars Snikers Twix Bounty (mondjuk ezt nem annyira szeretem)
2013. máj. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
És még kiskanál sincs hozzá! 
2013. máj. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem, mert nagyon édes, pedig imádom a csokikat.
2013. máj. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A Mars nem annyira csoki, inkább csokimázas karamella de nem akarok én senkinek se agyf*szt okozni xDDD
2013. máj. 23. 13:41
 6/8 anonim ***** válasza:
Mert finom! Mert csoki! Mert édes! Mert ízlik! Mert karamella! :) :D
2013. máj. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 doboszoli ***** válasza:

Nekem sem "jön be".

Ha csoki, akkor a 70% kakaó tartalmú keserűek, vagy ha édesség akkor a jó nápolyi.

Van még egy gyengém, a vásárokon árult zselés cukor, különböző színekben és ízekben.

2013. máj. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Semmi fantázia és keménység nincs benne."


Épp az a jó benne, hogy puha, szétolvad a számban. Nem mindenki szereti, ha beletörik a foga a csokoládéba. És olyan nincs, hogy "túl édes", legalábbis nekem.

2013. máj. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!