Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb instant...

Melyik a legjobb instant kávé? (nem a 3in1-re gondolok, hanem natúr, fagyasztva szárított,100% kávéra)

Figyelt kérdés
2013. máj. 26. 08:49
 1/5 anonim ***** válasza:
A 100%-osak között nincs ilyen hogy legjobb! Teljesen az ízlés szerint lehet fogyasztani ki milyent szeret! Én pld nem szeretem az erős brazilt, hanem a lágy ún bécsi kávét!
2013. máj. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 SzilKa ***** válasza:
En pl a markakon belul a Gold-ot szoktam keresni, mert az fagyasztassal szaritott es nagyon bejon az ize. Illetve nagy kedvencem meg a Davidoff instant kave, a vilagos szinu.
2013. máj. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2000 ft alattiakból szerintem douw egberts. Remélem jól írtam le :) Nescafé-nak nagyon gyenge íze van,ennek meg finom erős igazi kávé íz.
2013. máj. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Leírtam hogy van az erős brazil meg a gyenge selymes ízű bécsi kávé!A kettő között meg az arab mokka.Én nem szeretem a brazilt pld.
2013. máj. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem minden "Nescafé"-tól felfordul a gyomrom. Vagy főzött, vagy 3 az 1-ben.
2014. szept. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!