Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szénsavmentes Mizse vizet...

Szénsavmentes Mizse vizet iszik valaki?

Figyelt kérdés

Nem rég váltottam erre a zöld kupakosról. Viszont azt tapasztalom, hogy felbontás után ha nem fogy el egy nap alatt, akkor beposhad. Szó szerint bebüdösödik. Más is tapasztalt ilyet?

A többi rózsaszín víz is ilyen? Mert veszek én picit drágábbat, csak ne kelljen megszagolnom ivás elött!


2013. máj. 30. 21:06
 1/8 anonim ***** válasza:
nekem sosem volt ilyen.... furcsa
2013. máj. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
én is ezt a mentest iszom (a rózsaszín kupakost) de nem volt még ilyen gondom vele.
2013. máj. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Én sem úgy kezdtem szaglászni a vizet...

Egyszer a melóhelyen bent hagytam a szekrényemben egy bontott üveg vizet. Pár napig ott volt, majd egyszer meghúztam.... Miközben a számhoiz emeltem az üveget, bekúszott az orromba a szag. Mondanom se kell, sugárban köptem ki a vizet!

Na azóta szagolok az üvegbe ivás elött. Hűtőben el van egy igeig, de kint hagyva veszélyes...

Most nem pár órára gondolok, hanem mondjuk pl reggeltől reggelig. Próbáljátok ki.

Biztos köze van amúgy a melegnek is hozzá. De nem mindig tudom meginni a hideg vizet. Ezért szoktam kint hagyni. Meg néha kint is felejtem...

2013. máj. 30. 22:12
 4/8 anonim ***** válasza:

igen, ez a meghúztam.

én ilyet nem taőpasztaltam vizeknél, csak most, hogy egy 5 literest kortyolgatok.


nem büdös a víz, nem bűdös a palack, hanem a szája a büdös, ahol a bacik a számról rámentek.


próbáld meg kiöntögetni, és pohárból inni, akkor mit tapasztalsz ?

2013. máj. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ezen nem gondolkodtam... Kipróbálom!


A zöld kupakosnál meg miért nem?

A rózsaszínűnek van egy felirat a cimkéjén, ami a zöldnek nem volt:

"eredendően lúgos kémhatású termék"

2013. máj. 31. 05:50
 6/8 anonim válasza:
Ugyan nem mai kérdés, de kb. egy hónapja én is ezt tapasztalom a rózsaszín Mizse és a Primavera vizeknél: nagyon büdös lesz 2-3 nap múlva.
2014. ápr. 16. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
dettó, szobahőmérsékleten (a múlt héten egyáltalán nem volt meleg 20 °C alatt volt) a kinyitott Mizse víz másnap már büdös volt, elgondolkodtató.
2014. ápr. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Valószínű tényleg az van, h szádról a bacik megtelepednek az üveg nyílásán és ott gyorsan elszaporodnak és annak a szagát érzed és lehet h akkor már a vízbe is jut belőlük. Vagy gyorsan idd meg az egész palackot, vagy öntsd pohárba ahogy fentebb javasolták.
2014. aug. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!