Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen ételeket tudtok amit...

Milyen ételeket tudtok amit utazás során melegítés nélkül is lehet fogyasztani és úgy is ugyan olyan finom, mint melegen?

Figyelt kérdés
2013. máj. 31. 09:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hú ez a kérdés engem is nagyon érdekel, mivel a lakóhelyemtől 8 órányi buszútra van a suli és így is szenvedés kibírni az utat oda-vissza, a szendvicsektől meg már rosszul vagyok!


Én legutóbb tésztasalátát vittem!:) Egy dobozban könnyen viheted, előző nap megcsinálod, és behűtöd.

De érdekelnek ilyenek engem is, mert nem sok minden jutott eszembe.

2013. máj. 31. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Zsírban lesütött hús kenyérrel,savanyú ubival.

Rántott hús bármilyen tejfölös salátával,de ehhez hűtőtáskát vigyél,meg ne romoljon.

Mákos kifli,mákos tészta,hidegen is finom.

Házi pizza.

2013. máj. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
43%
kolbász
2013. máj. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is a tésztasalátára gondoltam, de igazából sok féle salátát lehet készíteni, megszórod pirított kenyérrel, sajttal, hogy laktasson is. Azért nehéz kérdés, mert ok, hogy megeszel főtt ételt hidegen, de ha meleg van, mi az, ami kibírja hűtés nélkül is? Útra régen fasírt, rántott hús, uborkával volt a divat. :) Amúgy hideg főételként a krumplistészta ugrott be.
2013. máj. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
főtttészta sajtalmegszórva tejföllel..nekekm ez hidegen is nagyon finom :)
2013. máj. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Azért én mivel nyárnak megyünk, a kifőzött tésztákkal vigyáznék, könnyen "bepállik", vagy aki úgy ismeri, hogy megposhad, vagy szóval könnyen romlik, különösen, ha valami tejfölös, túrós, tojásos feltét van rajta.


Biztonságosabbak a sült húsok, rántott húsok, szeletben, vagy kolbászként, fasírozottként elkészítve. De még (aki szereti) a hideg pörkölteket, rakott ételek hidegen is fogyaszthatóak, hasonlók.

2013. máj. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

főtt rizs, mákosguba, krumplistészta, grízestészta, káposztástészta, főttkrumpli/törtkrumpli sült hússal, stefánia vagdalt franciasalátával, krumplisaláta fasírttal, sült husok, sült máj paradicsommal, túrógombóc, derelye, palacsinta, piskóta, rántott hús, hal, párizsi, gomba, karfiol, sajt

tejbegríz, tejberizs, szilvásgombóc, gőzgombóc, rizsfelfújt, gyümölcskompót főtt krumplival, főtt hús meggymártással,mákostészta, dióstészta, rakottészta, sajtos tejfölös tészta, mákosnudli, különféle saláták főtt tojással, tonhalsaláta vagy tonhalkonzerv,

2013. máj. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk személy szerint sem a halat, sem a gombás ételeket nem szállítanám, nem vinném magammal sem munkahelyre, sem iskolába, hogy majd ott jó lesz ebédre! Még akkor sem, ha lehetőségem lenne addig hűtőben tartani!
2013. jún. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!