Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szerintetek az olajos halkonze...

Szerintetek az olajos halkonzervek nem gusztustalanok?

Figyelt kérdés
Fura érzések vannak bennem ezekkel kapcsolatban, mert ízre nagyon finom, de egyszerűen ahogy eszem nehezen tudok elvonatkoztatni a dobozban látottaktól :D Farokkal, gerinccel együtt vannak benne a kis halacskák, és mikor a gerincre ráharapok a hideg is kiráz :D
2013. jún. 6. 22:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Hát vegyél makréla vagy heringkonzervet, ne apróhalat, ha zavar a gerinc. Én szeretem ropogtatni. De létezik amúgy apróhalból is filézett, csak épp jó drágán (800Ft körül, portugál importot keress, az a legjobb, Tricana néven).


Amit a magyar köznyelv szardíniának nevez az nem az, az igazi szardínia egy jó húsos, 8-10cm törzsű hal, ami gerinccel együtt teletömve van a konzervekben 20-30 db az vagy szardinella vagy sprotni szokott lenni, azoknak is a II. és III. kategóriás minősége.

2013. jún. 7. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
59%
Én a halszemeket szeretem a legjobban benne.
2013. jún. 7. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
8%
Szerintem undorítóak. Soha nem eszem halat,a szagát se állom,hányingerkeltő. Mintha a hal nem is emberi étel lenne (egyik fajtája sem).
2013. jún. 7. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Kleo0:) ***** válasza:

Én filézett heringet szoktam venni,mert én sem szeretem a hal farkát és gerincét.De ha nincs akkor veszek rendeset és én kifélézem.

Vagy ha halkonzervet veszek,akkor tonhalat.

Nem undi,csak kicsit furcsa.

2013. jún. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ja,hogy az ízlés is legyen egyenízlés! Azért lepontozni,mert nem szeretek vmit...
2013. jún. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Felpontoztalak a fejlett igazságérzetem miatt.
2013. jún. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Köszönöm :-)
2013. jún. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!