Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Megehetem valyon? Szerintem nyers

Megehetem valyon? Szerintem nyers

Figyelt kérdés

ausztriában dolgozom konyhai kisegítőként kaptam 8 nagyonvékony szelet szalonnát,de ezen a helyen szinte semmi se friss megszagoltam csak hűtő szaga van,és nincs jó íze nyers totál az állaga is!egész nap nem ettem semmit mert majdnem nyers kaját adtak elém ebédre megegyem vagy dobjam ki? itt vannak képek:


[link]


[link]


[link]


[link]


megsütni nem tudom se főzni a szobámba



2013. jún. 15. 21:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Attól hogy nyers még nem ehetetlen :D


Kérj mást vagy süttesd meg valakivel, de ha bevállalod akkor buci és egy bögre kakaó mellé elmegy az ;)

2013. jún. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez valami jófajta érlelt sonka lehet, bár a képek elég homályosak. Nyugodtan edd meg, kizártnak tartom hogy egy etteremben romlott ételt tartanának.
2013. jún. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez nem szalonna, mert az nem ilyen színű. Valamilyen sonka lehet inkább. Egyiket sem szokták megfőzni.
2013. jún. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Doroff ***** válasza:
100%
Ez füstölt sonka. Naná, hogy megeheted... :-)
2013. jún. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 lencsefőzelék ***** válasza:
* vajon
2013. jún. 16. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez teljesen normális füstölt sonka.

Te még hogyhogy nem láttál ilyet? Ezt természetesen lehet így "nyersen" is enni.

2013. jún. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!