Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Anyu régen mindig azt mondta,...

Anyu régen mindig azt mondta, hogy ha éretlen gyümölcsöt eszek, vérhast kapok. Ez igaz? Lehet betegséget szerezni attól, mert valaki mondjuk zöld meggyet eszik?

Figyelt kérdés

2013. jún. 30. 19:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem igaz.
2013. jún. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Esetleg gyomorrontást kaphatsz, de azt sem feltétlen, a legtöbb embernek semmi baja sem lesz töle.


A vérhas meg fertözö betegség, azt ennivalótól nem lehet kapni.

2013. jún. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is mindig ezt mondták ,főleg az éretlen körtére. Annak ellenére, hogy mióta az eszemet tudom, sosem ácsingóztam éretlen gyümölcsre. Sőt, alaposan mosom és vizsgálom, nem kukacos-e.
2013. jún. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem csak egy szabadon termő szilvafélére mondták. Viszont arra nem csak a szüleim, de minden felnőtt ismerősöm, és minden gyerek, tehát a többi gyereknek is azt mondták a szülei.
2013. júl. 1. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!