Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A McDonald's-os sültkrumpli...

A McDonald's-os sültkrumpli igazi krumpliból van, vagy valami pépes bigyóból? Ezt eddig még nem tudtam eldönteni.

Figyelt kérdés

2013. júl. 9. 11:21
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
86%
A pépes bigyó is igazi krumpli, csak masszába rakják őket, aztán szétvágják. És igen, pépes bigyóból van.
2013. júl. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
84%
igen, valószínűleg krumplipépből nyomják újra. én dolgoztam ott, ezért csak az elkészítését láttam (tök fagyott állapotban megy 3 percre az olajba).
2013. júl. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
0%

[link]


Igazi krumpliból van és nem pépből!

2013. júl. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
62%
Jahm persze, igazi krumpliból, amiből masszát csinálnak, és felvágják géppel.
2013. júl. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
60%
Aki evett már IGAZI (nem fagyasztóból előkapott) burgonyát, amit maga pucolt meg, és aprított össze, az tudja, hogy a mekis krumpli csak valami pépes utánzat. Rengeteg tartósítószerrel.
2013. júl. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
69%

Ez is mind igaz, ugye?

[link]

2013. júl. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Én úgy gondolom, hogy nem a McDonald's oldaláról kellene idelinkelni a hazug videókat. A többieknek köszönöm a válaszokat, bár még nem tudom eldönteni, hogy mi az igazság, talán sosem fog ez kiderülni...
2013. júl. 9. 12:26
 8/21 anonim ***** válasza:
0%
Azok nem hazug videók! Igazi krumpliból csinálják és nem pépesítik. Ugyan úgy mint a csirkehús, marhahús is igazi húsból van!
2013. júl. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Külföldi szállítótól rendelik a húspogácsát, a krumplit, az egyes fajtákat mind más-más helyről, országból. Azokról kéne tudni, hogy miből készítik. A mekiben csak készre sütik.
2013. júl. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
77%

Amúgy számít ez? Nyilván nem egészséges alapanyagokból van ,de ha nem eszed napi szinten, nem élsz azon, akkor teljesen mindegy. Ilyen mennyiségnél nem káros egyáltalán. Ha az lenne, nem lenne legális... A túlzásba vitt fogyasztás pedig a legtöbb étel esetében rossz...


20/L

2013. júl. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!