Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mi mennyibe kerül? [McDonald's...

Mi mennyibe kerül? [McDonald's, Starbucks, McCafé] Szerintetek hol éri meg leginkább?

Figyelt kérdés

Ezer éve voltam mekiben, így fogalmam sincs az árakról. Kíváncsi lennék ezek a termékek mennyibe kerülnek és Nektek mi a véleményetek róla?

- Csoki, eper és vanília shake

- McFreeze (a tölcséres és műanyagpoharas is)

- Kertész sali

- Sajtburger

- Valamint ezek:

[link]


A Starbucksról azt mondják fájdalmasan drága, viszont megéri. Még sosem voltam ott, de a barátaim szerint ott kapni a legfinomabb kávékat. Ez igaz? Arra lennék még kíváncsi, hogy jegeskávét és frappuccinot milyen kiszerelésben adnak és mennyiért? :D


Végezetül pedig a McCafé, ahol még szintén nem voltam, csupán a mekisben. Milyenek az árak, megéri?


Egy barátnőmmel tervezek programot és kíváncsi lennék, hogy hová lenne érdemes beülni? Előre is köszönöm a válaszokat! :D


2013. júl. 10. 14:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A Mekiben a nagy shake 430ft, a kicsi 290ft.

A fagyi most olcsóbb mint szokott lenni, van most akció. A poharas 200ft, dupla öntettel 290ft.

A tölcséres 200ft.

Kertész sali 290ft.

Sajtburger 290ft.


Sajnos a többiben nem tudok Neked segíteni!

2013. júl. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, ment a zöld mancs! :D
2013. júl. 10. 14:25
 3/4 A kérdező kommentje:
Várom a többi választ! :P
2013. júl. 12. 14:37
 4/4 anonim ***** válasza:
75%
a Mccaferól tudok nyilatkozni, ott 1 sima hosszú kávét a közepes 530, a nagy 590ft azt hiszem, tejszínhabot nem figyeltem mennyibe fájt. (árulnak ott alkohol mentes koktélt, az 1ik sárgadinnyés, a másik kókuszos multivitaminos szerintem, kóstold meg ;) )
2013. júl. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!