Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ha valaki fáradékony, meg...

Ha valaki fáradékony, meg sokszor álmos, annak milyen ételeket ajánlanátok, hogy friss és energikus legyen?

Figyelt kérdés

2013. júl. 11. 13:36
 1/3 anonim ***** válasza:
65%
Kerülni kell a szénhidrátot, finomított dolgokat, édes dolgokat, mert ezek fárasztanak. Húsok, tojás, hal, zöldség, tk. lisztből kenyér, barna rizs, ezek jók. Most nyár van, ilyenkor egy jó cukkinis lecsó kenyér nélkül, vagy töltött padlizsán, grillezett hal görög salátával nagyon finom!
2013. júl. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
amit az első ír,a jó sok zöldség,gyümölcs esetleg leves,túró tojás, húsok.
2013. júl. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én azóta lettem energikus,hogy azt az étkezést tartom be,hogy délig kizárólag zöldséget és gyümölcsöt eszem.


Ugyanis mikor kialudtad magad,energikusan ébredsz,van egy jó adag energiatöbbleted,az emésztés viszont energiát von el a szervezettől,ezért leszünk kicsit álmosak egy jó ebéd után.


Szóval én ezt tartom be délelőtt.Persze nyilván nem jó ez a nehéz fizikai munkát végző dolgozóknak,de nekem más a munkám.

2013. júl. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!