Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Egyszerű gyümölcssaláta-recept?

Egyszerű gyümölcssaláta-recept?

Figyelt kérdés
A legegyszerűbb gyümölcssaláta receptre lennék kíváncsi, még sosem csináltam ilyet. Bármilyen gyümölcsöt vághatok bele? (dinnyém, banánom, narancsom van). Kevés féle hozzávalóból is jó lesz? Illetve olvastam valahol, hogy mézet tesznek rá. Az muszáj?
2013. júl. 11. 21:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Amilyen gyümölcsöt találsz azt szépen belekockázod egy tálba és kész:)

Persze megvan hogy mi milyen gyümölcs milyenhez megy de ha olyan gyümiket raksz bele amiket szeretsz akkor nem fogsz csalódni.

dehogy kell méz..ha édesen szereted akkor rakhatsz rá vagy ha savanykásabban akkor citrom levet csurgathatsz a salira:)

2013. júl. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Van bonyolult is?:D Alapból a saláta nem egy nehéz műfaj, összevagdosod amit szeretsz és csókolom.
2013. júl. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Persze:) mindenből van bonyolultabb..:D

van szegfűszeges,fahéjas,citrusos,kandírozott,erdei gyümölcsos,trópusi gyümölcsös,thai,ázsiai,csoki öntetes,tejszín habos,vanília öntetes,fagyis,flambírozott,karamellizált,sőt grillezett,mentás

meg persze csoportokba is oszthatod: sárga és görög dinnyés,zöld és sima citrom mézzel,eper és málna,zöld és más fajta almák,bogyós gyümölcsök,ananász mangóval és més sorolhatnám :"D

2013. júl. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze nyilván tehetsz bele különleges dolgokat, de ettől a saláta fogalma nem lesz bonyolultabb :D
2013. júl. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm :)

Magamnak simán összevágnám, de kirándulásra viszem, ahol még lesznek mások is, és nem akartam szégyent vallani :P

2013. júl. 12. 08:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!