Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy?

Miért van az hogy?

Figyelt kérdés
Miért van az hogy ha lefekvés előtt megiszok egy energiaitalt, és úgy alszok el akkor reggel úgy ébredek mint akinek kiműtötték a gerincét??

2013. júl. 14. 22:41
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
kávéra is hasonló
2013. júl. 14. 22:42
 2/11 anonim válasza:
Mért iszol estére ilyesmit?
2013. júl. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
9%
Igen az jó kérdés hogy este minek? Mondjuk én azt sem értem hogy minek kell az energiaital, szerintem egy nagy baromság.
2013. júl. 15. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%
Ahhoz hogy lefekves elott energiaitalt meg kavet igyal mar IQ kell baratom.
2013. júl. 15. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
És hogy tudsz elaludni, ha közvetlen lefekvés előtt iszod? Na meg miért iszod... azt azért kell inni, hogy ébren maradj. Ha ilyen baromságokat csinálsz, ne csodálkozz, hogy reggelre kiműtik a gerinced.
2013. júl. 15. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Minek iszol lefekvés előtt energiaitalt? O.o
2013. júl. 15. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Most nem fogom tudni ide leirni, de ennek van anatomiai magyarazata:) a lenyeg az, hogy egyes embereknel a koffein nem elenkit, hanem pont ellenkezo hatast er el.. ez kulonosen a kozepkoru, idosebb nokre jellemzo, te is az vagy? anyukam is ilyen, o mindig lefekves elott iszik meg egy kavet, es alszik mint a bunda..
2013. júl. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
nem egyébként azért mer olyan alacsony a vérnyomáson h megkérdezték h élek-e még
2013. júl. 16. 09:22
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem az a baj, hogy iszod, én is iszom, csak ne lefekvés előtt. Az agyad aludni akar, de te pumpálod koffeinnel, persze, hogy szarul vagy másnap. Napközben igyad, vagy reggel.
2013. júl. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Receptre irta a doki h lefekvés előtt egy doboz vagy mi ha alacsony akk doki nem ilyesmi amit 18 éven aluliak nemis ihatnak(nem véletlen).
2013. júl. 21. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!