Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A párommal következő hónapban...

A párommal következő hónapban ünnepeljük a 3. évfordulónkat. Szeretném meglepni egy vacsorával, amit én készítek. Ötleteket szeretnék kérni "falatokra", ti mit csináltatok? Mit csinálnátok?

Figyelt kérdés

Nem szokványos vacsit szeretnék, hanem különlegeset. Olyat szeretnék "etetni" vele, amit nem minden nap eszik az ember. Sokfélét szeretnék, és egyikből sem többet mint egy átlagos előétel. Ehhez szeretnék ötleteket kérni...

Túlzásokba sem szeretnék esni, tehát pl. a kaviárt hagyjuk ki. :)


(Szeretném az olyan válaszokat mellőzni, amik közlik velem, hogy google a barátom, mert tisztában vagyok vele. Egyéni tapasztalatot gyűjtök, nyilván a google-t is használni fogom. :) )



2013. júl. 23. 17:20
 1/3 anonim ***** válasza:
A ravioli tuti nyerő, mert bármivel megtöltheted, amit a barátod szeret.
2013. júl. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nyár van,én tuti valami gyümölcsös falatkát készítenék,amit a hűtőben tárolnék,és mondjuk ágyba tálalnám,mint vacsit! :) Eper tejszínnel,vagy valami gyümölcs hab... banán csokiba mártva... gyümölcsdara... midenből egy pici,és úgyis hamar abba fogjátok hagyni az evést... azért egy üveg hideg ásványvízet készíts az ágy mellé... Sok sikert! :)
2013. júl. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
sutobe beteszel valami pekarut (bagett/kifli karika , zsomle) vagy csak megpiritasz nehany kenyeret es tzatzikivel talalod. nagyon fini eloetel
2013. júl. 24. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!