Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mi a különbség az érolajok...

Mi a különbség az érolajok között, hogy lehet tesztelni?

Figyelt kérdés
Van drágább és olcsóbb, de valaki tényleg tud különbséget tenni, ha nem látja a márkáját?
2013. júl. 31. 10:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Én egyszer vettem olcsóbbat (már nem emlékszem a márkára) és a férjem közölte a rántott húsra, hogy büdös. Hát, tényleg volt az o9lajnak valami furcsa szaga, azóta nem kisérletezem.
2013. júl. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sokféle olajat kipróbáltam már, a florioltól a sajátmárkás termékekig. Sok különbséget nem vettem észre, de nekem a vénusz a legjobb. Bár szerintem csak megszokás kérdése.
2013. júl. 31. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyszer vettem egy olajat ami vizes volt szerintem, mert fröcsögött ahogy melegítettem. De ez csak egy fajta volt. Vettem másmilyen olcsót is, azok jók voltak. Jelenleg pl. tartálykocsiról szerzett 10 liter olajam van itthon. Fogalmam sincs milyen fajta, de tök jó. :)
2013. júl. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!