Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Magyarországon miért nem...

Magyarországon miért nem lehet kuponokkal olyan sokat spórolni? Láttam egy műsort ahol rengeteget vásároltak főleg élelmiszert és mégse kellett fizetniük a végén. Persze ez Amerikában volt.

Figyelt kérdés
Jó lenne ha itt is bevezetnék ,hogy az újság tele volna kuponokkal.

#élelmiszer kupon
2013. aug. 9. 14:33
 1/7 anonim ***** válasza:
87%

Semmit nem adnak ingyen, még Amerikában sem.

Vannak kuponok, amiket ingyen kpsz, azokkal valamilyen árengedményt adnak (de nyugodj meg, még így is megvan a hasznuk a terméken), és vannak kuponok (bónok) amiket bizonyos összegű vásárlás után adnak és mintha pénz lenne, úgy tudod később használni. De itt már eleve otthagytál egy csomó pénzt. Persze ehhez általában x Ft felett kell legközelebb is vásárolnod, hogy beválthasd.

2013. aug. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is pont nem rég csodálkoztam egy ilyen műsor láttán. :) Valami amerikai család fogyi műsora volt, és csak néztem, hogy kuponokat váltanak be és hazavisznek ingyen egy csomó mindent. Hegyekbe volt betankolva a WC papír, meg a konzervek, meg még ki tudja mi... Azokért soha nem fizetnek, hanem kuponokkal szerzik be.
2013. aug. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Már ne is haragudj első, de te most levázoltad Magyarország kupon-akcióit.A Tescoba kapsz minden 5000 Ft feletti vásárlás esetén 100Ft-ot, amit levásárolhatsz minden ott elköltött 1000-es után. Milyen xar ez már! Amerikában ez nem így van, ott sokkal többet kapsz, és nem kell hozzá ennyit vásárolnod!
2013. aug. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2013. aug. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon tényleg nagyon nem éri meg a kuponozás, mert ló*art sem kapsz. 5000 Ft után 100 Ft? Tartsák meg maguknak. Angliában élek, itt elég sok a valódi akció, de voltam az USA-ban, ott aztán tényleg van értelme kuponozni, mert tényleg megéri. Bár egy amerikai barátom mondta, hogy elsősorban a szegényebbek használják a kupont, mert a magasabb társadalmi osztályokban már egy kicsit ciki.
2013. aug. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
88%
Nem csak, hogy ciki, de az említett műsor szerint annyi időt kell eltölteni a kuponok felkutatásával, rendezgetésével stb, hogy többet töltenek vele, mintha elmennének dolgozni.
2013. okt. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
72%

Kedves első, tévedsz :)

De elég sűrűn ingyen jutnak termékekhez Amerikában, sőt.. Épp ma volt a műsorban, hogy egy energiaszelet 1$-ba került, neki volt 0.55$-os kuponja, de az amerikaiak olyan jófejek, hogy "duplázó" kuponokat is lehet kapni, amit itt felhasznált, ergó 0.1$-t kapott a csaj vissza minden szelet után, kb 50-et vett :D :D :D

2015. aug. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!