Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A szilva utóérik vagy nem?

A szilva utóérik vagy nem?

Figyelt kérdés
Van ahol azt írják, utóérő, van ahol nem és most nem tudom. Vettem egy csomag kemény szilváta Pennyben, ami félig zöldes még, várjak vele, vagy ez már ilyen marad?
2013. aug. 16. 09:32
 1/3 anonim ***** válasza:
A zöld szilva nem fog beérni. Ha már a szinezetében beindult változás, tehát nem haragoszöld,hanem mondjuk elkezdett sárgulni, akkor beérhet. (Van olyan áruházlánc, ahol a zöld szín jelenléte a gyümölcs felületén nem elfogadott beszállításnál, de ha már elkezdett besárgulni, akkor átmegy a szűrőn.) A zöld szilvával nekünk problémánk volt, hogy temperálásnál hamarabb elkezdett fonnyadni,minthogy színe lett volna. (Ugyebár a fonnyadtat sem veszi át az áruház)
2013. aug. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem sosem ért meg leszedetten.

A színe az megjött, de ízre savanyú maradt, sőt meg is rohadt.

Lehet hogy függ a szilvafajtától is.

2013. aug. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 doboszoli ***** válasza:
A szilva nem utóérő.
2013. aug. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!