Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Melyikkel járok jobban? 2 big...

Melyikkel járok jobban? 2 big mac vagy egy whopper menü?

Figyelt kérdés
ezer Ft egy whopper menü a holnapi napon kuponnal, a mekiben viszont kuponnal 2 big macet kapok egy áráért így nagyjából ez is ezer Ft körül jön ki.
2013. aug. 28. 22:41
 1/7 6 Days 7 Nights válasza:
100%
Whopper menü az űdítő és a krumpli miatt. Meg szerintem finomabb is a whopper.
2013. aug. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
szerintem is, meg azon gondolkodtam, hogy a big mac mivel kisebb így lehet, hogy a 2 bigmac is akkora kb mint egy whopper
2013. aug. 28. 22:47
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom. Egy BigMac nem sokkal nagyobb, mint egy sajtburger, abból meg kettővel-hárommal sem lakom jól, egy Whopper menü meg azért elintéz (főleg, ha diákigazolvánnyal nagyobb krumplit kapok).
2013. aug. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%

Ha kell hozzá krumpli, bors meg sprite akkor whooper, ha nem kell a két szendvics is jó lehet, de innivalót szerezz hozzá.


A whoppert jobban szeretem és egy szendvics is laktató belőle. De ez esetben 2 big macben 4 hús van ami szerintem jobban laktattna. Ha nem zavar, hogy nincs hozzá krumpli és tudsz mellé szerezni olcsó üdítőt, akkor inkább azt. Fő a változatosság. :)

2013. aug. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Whopper menüvel!
2013. aug. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Whopper
2013. aug. 29. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
whopper! nagyobb és ízletesebb is.
2013. aug. 29. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!