Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ha rendelek itthonra minden...

Ha rendelek itthonra minden nap kaját (a Teletál ételfutártól), honnan tudom, hogy hánykor hozzák ki? Gondolom, nem vagyok ezzel egyedül, de fél 8-kor el kell mennem dolgozni, tehát nem tudok sokáig várni rá.

Figyelt kérdés
Nyáron rendeltem, akkor negyed 8 körül hozta mindig, de sajnos nem kérdeztem meg, hogy ez ősszel is így lenne-e. Máshogy nem tudnám megoldani az átvételt, csak úgy, ha itthon vagyok. (Társas ház, sokszor volt probléma belőle, hogy betörtek, ezért kulcsot nem adnék ki neki.)
2013. aug. 31. 14:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérheted,hogy mostanól a munkahelyedre vigyék . vagy esti szállitást ..
2013. aug. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A munkahelyemre sem szeretném, mindenféleképpen otthonra kellene reggel, vagy egyáltalán nem :)
2013. aug. 31. 14:32
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálunk teljesen megbízható a futáruk. Én is társasházban lakok, régebbi munkahelyemen hordtam ki én is kaját, sokféle variáció van, hova lehet rakatni a kaját, nekem a gázdoboz tetején hagyja, van, akinek kihelyezett kisasztalra teszi, amikor én hordtam, kampóra akasztottuk az ajtó mellé, vagy a társasházi villanyóra szekrénybe tettük, bár mi kis község vagyunk, nem nagyon van lopás, betörés.

De ha felhívod a központot, megadják a futár számát, vagy a futár, vagy a központ meg tudja mondani, kb. mikorra ér oda.

2013. aug. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hivd fel a futart es beszeld meg vele. En is rendeltem,bar nem onnan es a futar mindig.tartotta a megbeszelt idot. Ha esetleg 5 percet.kesett rogton telefonalt.
2013. aug. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!