Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen gyakran vasarolsz? Hol...

Milyen gyakran vasarolsz? Hol szoktal? Mi az amit minden alkalommal veszel?

Figyelt kérdés

2013. szept. 22. 22:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

amikor ráérek, hetente, kéthetente

lidl esetleg tesco

sajt, hús

2013. szept. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hetente pénteken szoktam a "nagybevásárlást" ami a hétvégi főzéshez és a köv. hét. kb. közepéig kell, ill. elég. Ekkor a húsféle mellett a zöldség-gyümölcs és természetesen a kenyér-tej-felvágott és hasonlók.


Utána kb. kedden vagy szerdán, attól függ, hogy a kenyér hogyan fogyott a hétvégén, és úgy vásárolok, hogy tudom, pénteken újrakezdem az egészet. Ilyenkor elsődlegesen a kenyeret-tejet veszem, és néhány apróságot, ami a hétközbeni főzéshez esetleg kell.


Leginkább pennyben, vagy coop-áruházban vásárolok, ha csak valamit elfelejtettem, leugrok érte a sarokra, akkor a sarki-maszek-üzletben.

2013. szept. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindig pénteken vásárolok be, úgy, hogy a következő péntekig max, kenyeret kelljen venni.


Auchanba vagy Intersparba szoktam menni.


AMit mindig veszek: felvágot, zöldség-gyümölcs, tej. A többit pedig attól függ, hogy mit főzök.


Úgy szoktam, hogy végiggondolom előre, hogy miekt fogok főzni a héten ill. mire van még szükség. Annak megfelelően írok listát. Külön véve a hústerméket, zöldség-gyümölcsöt, tejterméket, mirelitet, egyéb élelmiszereket (pl. rízs, tészta stb) illetve az egyéb dolgokat (pl. WC papír, mosószer)

2013. szept. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
Általában minden nap. Tescoban,vagy Lidl-ben . Húst veszünk minden alkalommal.
2013. szept. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Koszonom:)
2013. szept. 23. 09:40
 6/8 anonim ***** válasza:
54%

Hetente húsféléket, friss zöldséget , gyümölcsöt,tejterméket, cicakaját.

havonta a tartós dolgokat liszt, tészta, olaj, zsír, mosó,-tisztítószerek.... stb.

Mindig listával megyünk, rendszerezve mit, hol, melyik részlegen veszünk meg. így gyorsabb, nem szeretem a kóválygást:)

Szerencsére 4 km-en belül van Metro, Aldi, Tesco, Spar.

2013. szept. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Hetente, a Lidl-ben.


Amit minden alkalommal veszek: hát pl. kenyér, tej, tojás, sajt, zöldség, gyümölcs.

2013. szept. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Úgy heti 1-2 alkalommal, változó, hogy hol. Ha találkozom nagyvárossal, akkor Lidl vagy hipermarket, ha nem, akkor betekerek a faluba vagy a szomszéd kisvárosba :) A zöldséges fontosabb, mint a bolt.

Az Auchan, a Lidl, a szomszéd kisváros zöldségese és a fehérvári paleo bolt rendszeresen terítékre kerül, mert van, amit csak ott kapok vagy ott a legjobb az ára.

Zöldséget, gyümölcsöt, olajos magvat, kókuszzsírt, fűszereket szoktam venni, a párom rizst is. Mást csak igen elvétve.

Amit minden alkalommal veszek? Zöldség, illetve ha megfelelő árú helyen járok, akkor olajos mag :) (Óriási különbség van árban, egy szolidabb vásárlásnál ezreket jelenthet.)

A tojást pedig a szomszédtól veszem, amennyit csak lehet, úgy 1-2 hetente.

2013. szept. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!