Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Egy finom pillecukor ebédre...

Egy finom pillecukor ebédre vagy vacsorára?

Figyelt kérdés
Ti is nevetni szoktatok, amikor a google keresőbe bármilyen ételt beírunk (savanyúuborkától a kávés muffin-ig), mindig a mindmegette szlogenje jön ki első helyen. Már kezdem megszokni, de annyira vicces.
2013. szept. 27. 14:04
 1/6 anonim ***** válasza:
94%

ők fizetnek a legtöbbet a találtai lista helyért...ilyen egyszerű.

én nem olvasom őket. és ha véletlenül te a mindmgettétől vagy, akkor tisztelettel üzenem, hogy ezután sem fogom :)

2013. szept. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem onnan vagyok, de tök röhejes, amikor az jön ki, hogy édességet ajánlanak ebédre vagy vacsorára. Én sokszor keresek receptet a googleban és néha halálra nevetem magam, amikor váratlanul ilyet olvasok.
2013. szept. 27. 14:13
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
nekem nem vicces, mert sajnos túl reálisan látom a dolgot. üzlet az egész
2013. szept. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%

Érdekes, én ezzel még sosem találkoztam.


Mondjuk én ha étel receptre keresek, akkor a képkeresőbe írom be, és a kép alapján döntök a receptről. Így szinte sosem visz utam a nosaltyhoz hasonlatos oldalakra, mert ott a receptek 80%-ához ízléstelen, sufnifotós képek társulnak, amik valahogy nem keltik fel az ízlésemet.


A szlogenben nem érzem a viccet. A pillecukor minden, csak nem finom, ráadásul egészségtelen is.

2013. szept. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
elnézést, mindmegettét akartam írni.
2013. szept. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hmm... nekem mondjuk első helyen a nosalty jön be a recepteknél, gondolom azért, mert azt látogatom a legsűrűbben a receptes oldalak közül és a böngésző megjegyzi. Viszont második helyen már valóban ott figyel a "zseniális" mindmegette.hu

Egyszer sütöttem onnan egy finomnak tűnő pogácsát, de nagy csalódás volt. Nem mondom, hogy nosaltys recepteknél még nem ért csalódás, de az legalább 70%-ban beválik nálam, míg az előbbinél kapásból kifogtam.

2013. szept. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!