Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A Milka - Együtt nyerni is...

A Milka - Együtt nyerni is jobb! kódbeküldéssel nyert már valaki?

Figyelt kérdés
Én vagy harmincat beküldtem, de sajnos még semmi... :(
2013. okt. 14. 10:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezekkel én sem nyerek soha semmit. :S
2013. okt. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
0%
bocsi de milyen reklámszagú kérdés ez...
2013. okt. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, nem reklámnak szántam (tettek már fel hasonló kérdéseket más kódbeküldős játékokkal kapcsolatban is...szóval nem én vagyok az első), csak szerettem volna tudni, mert jó lenne hallani, hogy valakinek volt-e már szerencséje... Ennyi.
2013. okt. 14. 12:08
 4/5 anonim válasza:

Hát ezzel nem nyertem, csak egy korábbi hasonlóval, de csak egy mozi jegyet :)

Egyébként ennél a nyerőidőpontok bármikor lehetnek? pl. 12:14:18:01? Vagy csak kerek perc vagy 5-10 perc?

2013. okt. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én eddig olyan 7-8 kódot küldtem be. Nagy nyereményre utaztam, ezért nem nyertem vele. Egy alkalommal ravasz voltam és egy "kitaktikázott" időpontban sikerült nyernem 2 db milka bögrét. Felvették velem a kapcsolatot most pedig várom a postán. Nyerő időpontok vannak az tuti. A leg lehetetlenebb időpontban próbálkozz. Nem érdemes olyanra hajtani amiből 1 héten csak 1 db-ot nyerhetsz. A hét közepétől pedig már kódot sem érdemes küldeni, mert addigra több ezer kód bejön neki és szerintem megvannak a nyertesek.
2013. okt. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!