Ti szeretitek?

Figyelt kérdés
A mekiben volt spirálkrumpi,én nagyon szeretem,ti?

#McDonald's #krumpli #spirálkrumpli
2013. okt. 23. 19:30
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
Volt? Most már nincs? Nem tudom, hogy szeretem-e, még nem ettem.
2013. okt. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Amit én ettem, az úszott az olajban, de komolyan. Az alján volt ilyen olaj réteg. Beleharaptam, és szétfröcskölt. Nem is lett volna rossz, de így, undorító volt. Azóta nem voltam mekiben, csak tegnap. Nem sokat javult az ételek íze.
2013. okt. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1.:már kétszer volt,szeritem biztos lesz még.

2.:neked is van véleményed,tiszteletben tartom...

2013. okt. 23. 21:18
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
En sem ettem,de kiprobalnam! A mekis sima krumplit imadom,forron,ropogosan,soval! Nalam veri a kfc- t es a burger kinget is. Ha sult krumpli,akkor meki!:)
2013. okt. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%

Igen, nagyon szeretem én is!

Meg a most kapható Puszta hasáb is nagyon finom+jó vastag. Hozzá az a tejfölös szósz, a legjobb!

Persze a Mekis sült krumpli verhetetlen! :)

2013. okt. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen,a mekis krumpli verhetetlen!A KFCs és a BurgerKinges nem olyan fincsi.A puszta hasáb is nagyon finom!Én még mc'noggetset (nem biztos,h jó helyre raktam a vesszőt) szeretem nagyon!
2013. okt. 24. 20:10
 7/8 anonim ***** válasza:
73%
Uristen imadom a mcnuggetset! Kis koromban mindig happy mealt kaptam,ha nagy ritkan elvittek a szuleim, ( mi nagyon egeszsegmanias csalad vagyunk,a mekizes felert egy unneppel, evi kb 4 alkalommal:)), es abba mindig nuggets volt, ketchup, sult krumpli,narancsle es a jatek. Sokaig nem is tudtam,hogy mast is lehet ott enni:) de kicsi voltam meg...:))
2013. okt. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
utolsó:kb velem is igy volt:)
2013. okt. 25. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!