Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ha a teát lefőzöm kávéfőzőn,...

Ha a teát lefőzöm kávéfőzőn, lehet tőle valami bajom?

Figyelt kérdés
Ezt azért kérdeztem, mert úgy hallottam, hogy ha lefőzzük a teát a kávéfőzőn, akkor meg lehet tőle halni. Ez igaz?

2013. okt. 23. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Hallottál már a filteres tea-kávéfőzőről?
2013. okt. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A teától egész biztos nem fog senki meghalni, nem tudom, honnan szedik az emberek az ilyen hülységeket.!!!!!!!!



Ha kávéfözön fözöd, akkor ERÖS teát kapsz, amitöl esetleg nem tdusz aludni, ha este iszod, de bajod nem lesz töle.

2013. okt. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Régen mindig így csináltuk a teát, évekig, aztán elromlott a cucc. De még élünk...
2013. okt. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A kávégép forró vizet enged át a beletett bármin. Ha olyat teszel bele, ami forró víz hatására mérgező, akkor meghalhatsz... A tea tudtommal nem ilyen! ;)
2013. okt. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehet.

Attól függ, milyen a kávéfőződ, mennyire tömöd meg, és milyen közel állsz hozzá, amikor robban.

2013. okt. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!