Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen számotokra egy tökélete...

Milyen számotokra egy tökéletes reggeli?

Figyelt kérdés
Alaposan gondoljátok végig!
2009. nov. 15. 11:40
 1/6 anonim ***** válasza:
75%

Pizsamàban.Konyhàban,ahol ,meleg és tizstasàg van(tehàt nem àll szerte szét a koszos edény.Szoljon a ràdio.Ne hangosan,kellemesen.

Friss kàvé mindenképpen.

Friss kenyér,az is màr felszeletelve legyen a kenyeres kosàrba.

Egy tànyéron 3 féle felvàgott,plussz bacon,meg sajtok legyenek.

Vaj is legyen biztositva.

Màsik tànyéron paprika,retek,uborka,paradicsom...

SZalvéta legyen kitéve,és kés is,meg esetleg....villa,habàr az nem fontos.És egy làgy tojàsnak is örülnék ,még melegen.Nekem ennyi böven elég lenne egy tökéletes reggelihez.

De a màsik verzio:ugyanaz a helyszin,ugyanaz a szituàcio,csak pl:piritos kenyér,kokhagymàsan,ahogyràkenem a vajat az olvadjon el rajta,plussz forro tea.

De volt màr fött virsli mustàrral is,meg füstölt lazac hagymakarikàkkal,és piritos mellé mellegen.Hmmm.

2009. nov. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Vasárnap reggel. A párom össze-vissza-szana-szét-aludt hajjal kávét főz...közben rám mosolyog. Megcsókol, leülünk kávézni. Előszivárognak a fiúk (4 db), kapok 4 homlokpuszit, aztán ők is leülnek mellénk, kávét szürcsölnek. A szemük még álomittas, a hajuk kócos, a pofijuk gyűrött.Beszélgetünk, nevetgélünk. Elfogy a kávé, mindenki indul zuhanyozni. Én nekifogok reggelit készíteni. Mindegy, hogy mit.:)
2009. nov. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

minden reggel egy pohár vizzel kezdek aztán meg egy doboz bio gyümijoghurt :-)

Reggel nemtudnám teletömni a hasam

2009. nov. 16. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
44%
35 g ch...
2009. nov. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ezt az utóbbi válaszolót nem értem, de nekem a tökéletes reggeli egy szálloda halljában van a férjemmel - gyerekek nélkül ( így van esély h sorozatos felugrálás nélkül az ízekre is figyelve idegbajtól mentesen) , mindenféle finomságból válogatva, komótosan elfogyaszthatom amit szeretnék
2009. nov. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
17:08: ez egy cukorbeteg "poén". 35 g szénhidrátot kell ennem reggelire.
2009. nov. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!