Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hol lehet kapni olyan Bagoly...

Hol lehet kapni olyan Bagoly Berti Féle Minden Ízű Drazsét? Illetve mennyiért? (A harry Potter-ben volt ez a drazsé a ' muglik ehető csokibékája' ha jól emléxem. : )

Figyelt kérdés
2009. nov. 15. 19:00
1 2 3
 11/24 anonim válasza:
28%
Csakúgy mondom hogy NEM "Bagoly Berti Féle..." hanem BOGOLY BERTI FÉLE MINDENÍZŰ DRAZSÉ"
2010. okt. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim válasza:
21%
Ja igen, és még kaphatsz ilyet a Roxfort Expresszen és a Mézesfalásban. üdv.
2010. okt. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

A sugarban lehet kapni, csak más néven! Telly Belly a neve, lehet kimérve, kicsi és nagy dobozban is kapni. Ugyan az! :D

[link]

2010. nov. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim válasza:
100%
Én kb 9-10 éve ettem ilyet. Volt répás, csokis, kókuszos, tormás stb..., de volt hányásízű is.
2010. dec. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim válasza:
100%

Helló! Itt egy bolt ahol nagyon sokféle drazsé van :

[link]

2011. okt. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 Voldemort válasza:
Lehet még most is kapni valahol a magyar tanárom tudja,de nagyon drága!:/
2012. jan. 20. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:

Mióta megnyílt Orlandóban a "Wizarding World of HP", meg Londonban a "Platform 9 3/4" (bolt), azóta ott lehet, tutira. :D

De egyébként szerényebben, otthon is el tudod esetleg készíteni. Legalábbis én azt tervezem majd, hogy húgomnak (habár ő nem akkora fan, mint én, de mivel nekem senki nem csinál ilyet, ezért kedvtelésből én csinálok másnak, mert hát milyen gáz már, hogy magamnak csinálok xD).

Ha veszel ilyen "jelly beant", amit ugye egy fentebbi linken is lehet rendelni, vagy Pesten a boltjában (lehet nem ugyanaz a bolt, de valami hasonló van ott is). Illetve van egy oldal, amin fent van egy csomó-csomó HP-s meg más filmes nyomtatnivaló cucc, ahonnan le lehet szedni a Bogoly Berti-féle Mindenízű Drazsé dobozának a mintáját is, a hajtási formát, amit ha egy kartonpapírra kinyomtatsz és összehajtogatod, már dobozod is van. :) És ez az eredeti doboz másolata, amit a hivatalos boltokban is kapnál. Csak az oldalhoz regisztráció szükséges, ami nekem van, és el tudom küldeni a mintát, ha esetleg érdekel még a dolog, így pár év után. :)

2013. márc. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 Kiss T. válasza:
Nagyon is jól emlékszik.Én ma kaptam keresztapámtól és nagyon szeretnék még többet szerezni.Magyarországon lehet kapni?Mert nem akarok kimenni Skóciába ahonnan a keresztapám hozta.
2013. nov. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 Shirochan válasza:
Szerintem a Jelly Beans simán elmegy mindenízű drazsénak. és az is lehet hogy J.K arról is mintázta de mindegy.. :D
2016. jan. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 NekoMc válasza:
A Culinaris boltban lehet kapni :)
2016. márc. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!