Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ha csinálhatnál egy csokit...

Ha csinálhatnál egy csokit milyen lenne?

Figyelt kérdés
Mi lenne a neve? Milyen ízesítésű? (esetleg valamivel bevonva) milyen lenne a csomagolása?

2013. nov. 4. 21:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen étcsoki lenne. És talán csilis. Imádom, mikor az elolvadó csoki édessége után megjelenik az a leheletnyi csípős íz. A neve? Lehetne mondju Cho-Chi :)
2013. nov. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Fehér csoki lenne folyékony grillázs vagy karamell esetleg toffee töltelékkel. Lenne benne egész mogyoró és mandula is.

A fehér csokiban lenne keverve rózsaszín pattogós cukorka.

A csomagolás és a név nem lényeg a csoki a lényeg.

2013. nov. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Kései Sirató ***** válasza:
Pirított dió lenne benne, annyira hiányzik nekem egy diós csoki!!
2013. nov. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Csinálhatok csokit, sőt csinálok is, éppcsak piacra nem dobom, megeszem én :)


Kávésat csinálnék, mert kedvelem a kávés csokikat s elég kevés olyannal találkozik az ember.

(Minden csokimban és csokiszószomban van kávé. Kevés, nem nagyon érződik, de van.)

Egyszer csináltam pisztáciásat, aszalt barackkal, az szép volt és finom. Nem saját ötlet, egy blogon találtam.

Szinte tuti, hogy diós is lenne s kókuszos is. De valami jóféle gyümölcsös is kellene, pl. málnás... S chilis, természetesen.

Mind étcsoki lenne.


A nevet nem tudom.

A csomagolás egy csokinál különösen fontos. Aranyszínű fóliába lenne csomagolva, valószínűleg papírba lenne bújtatva (úgy értem, a 2 végén kilátszana az arany - ha kiderülne, hogy ez sérülékeny vagy nem elég menő, akkor rendesen körbevevő vastag papírról is meggyőzhetne a marketinges), a csokibarna dominálna, sejtelmesen előtűnő, az adott ízhez tartozó növényi részekkel. A kávénál kéne kitalálni valamit, mert az sötétbarna, beleolvadna a háttérbe, én pedig kontrasztot akarok.

2013. nov. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Étcsoki,barack ízű töltelékkel,benne fehér és tejcsoki darabokkal.Lehet hogy van ilyen,nem tudom,meg lehet csak nekem ízlene.:D
2013. nov. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
dejól hangzanak *-* :D jöhet még!*----*
2013. nov. 5. 06:32
 7/9 anonim ***** válasza:
76%
étcsoki lenne az biztos. Mivel az első válaszoló "lestoppolta" a chiliset így az enyém ribizlis lenne vagy narancsos-ribizlis. Nagyon magas kakaótartalommal
2013. nov. 5. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Palacsinta ízű fehércsoki,tejcsoki foltokkal és 100%os szilvalekvár töltelékkel. :D
2013. nov. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Kókuszzsír - kakaóvaj.

Kakaópor.

Stevia, xilitol..


'Csinálhatnék' csak messze van a konyha, és éppen nincs kakaóvaj.

2013. nov. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!