Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Melyik a legfinomabb chips...

Melyik a legfinomabb chips szerintetek? És melyik a legsósabb/legsajtosabb amit ismertek?

Figyelt kérdés
2013. nov. 9. 13:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A legfinomabb a Pringles, szerintem nem véletlenül olyan drága... :) Nem szoktam mást enni ezen kívül, max Chio-t vagy Lays-t, így nem tudok a másik kérdésedre válaszolni, a sajtos chipset pedig nem szeretem.
2013. nov. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Sztem a legfinomabb a Cheetos hamburgeres-paprikás :D
2013. nov. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A legfinomabb a Lays sós chips.
2013. nov. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én a lays újhagymásat szeretem a legjobban. De a hullámosra vágott paprikásat is szeretem. A nevére nem emlékszem, de az aldiban lehet kapni.
2013. nov. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen a Pringles a legjobb csipsz.
2013. nov. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Prigles a kedvencem,azon belul szinte mindegy. Nem eszem gyakran chipset,de akkor csak ilyet veszek,igy massal nincs tapasztalatom. En egyebkent az alap izeket szeretem, nem kostolnam meg a wasabis es egyeb furcsasagokat.:)
2013. nov. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!