Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A Teletál ételfutár ételeit...

A Teletál ételfutár ételeit mikor készítik el? Aznap, vagy előző nap?

Figyelt kérdés
2013. nov. 11. 11:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Aznap. Az összes ilyen ételszállító szakácsa hajnali 2-3 körül kezdi a sütést.
2013. nov. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vagy aznap veszik ki a mélyhütöböl.
2013. nov. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat,ez jó hír,mert valakitől azt hallottam,hogy előző este csinálják,majd lehűtik,hogy másnap korán már ott legyen az éhes embereknél.

:)

2013. nov. 11. 15:23
 4/8 anonim ***** válasza:
Így van,előző este csinálják aztán lehűtik. Én már 2 éve a Teletáltól hozatom az ebédemet és csak dicsérni tudom az ételeiket. :)
2013. nov. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nahát!

Jó lenne valamilyen biztos infó...

:(

2013. nov. 11. 16:52
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem értem, mi a baj azzal, ha elözö este készítik el? Semmi baja sem lesz másnapig hütve.
2013. nov. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
En is rendeltem toluk huzamosabb ideig,elegedett voltam veluk,nem kaptam soha allott vagy romlott etelt. Az adagok nekem oriasiak voltak, es hoztak az elvart kozepkategorias szinvonalat. A futar is mindig idoben erkezett,szerintem az egyik legmegbizhatobb etelfutar ceg.
2013. nov. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Skárta Emma válasza:
82%
A Teletálnál, ahogyan a hasonló szolgáltatást végző többi ilyen cégnél is az ételek előkészítését előző nap kezdik, és éjszakába nyúlóan végzik. Nagyjából addigra készülnek el mindennel, mire az autóknak hajnalban el kell indulniuk szerte az ország különböző városaiba. Az ételeket azonnal 3 fokra hűtik (nem fagyasztják!), és egészen az étel átadásáig hűtve tartják. Ennek köszönhetően tartósítőszer használata nélkül tudják garantálni ügyfeleinknek a kiváló minőséget.
2013. nov. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!