Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ha nem szeretem az erős,...

Ha nem szeretem az erős, keserű kávét, mit ajánlotok inni Starbucksban?

Figyelt kérdés

Ma voltam először Starbucksban és nem igazán ismerem még az italok neveit így egy nagyon keserű Espressot kértem :D

Osztálytársaim kb. hetente egyszer mennek oda, gondoltam én is megyek, mert jókat dumálunk, meg a kávét is szeretem, csak nem tudtam mit h hívnak ezért egy keserű Espressot kértem:D Milyen italt vegyek, ami nem keserű, sőt inkább édes? Mit ajánlotok? És leínrok légyszi az árát is? Köszi, majd megy a zöld kéz ;)



2013. nov. 11. 14:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez aranyos :D De ha nem szereted a keserűt, akkor miért kértél direkt keserű espressot?:D


Egyébként nem vagyok tisztában vele a starbucksban pontosan mik vannak, de a latték, macchiatók, mocchák, cappuccinók mindenhol édesek, többféle öntettel kérhetőek :) Ha van melange, az is finom édes általában.

2013. nov. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azért kértem keserűt, mert barátom is azt kért előttem, gyorsan megnéztem, hogy mit írnak róla és ott volt, hogy édes:DD am meg nem nagyon ismerem a kávék nevét:D
2013. nov. 11. 14:26
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha van pénzed, akkor egyszerűen próbálkozz. Van minden általában a kókuszostól a karammellás-csokisig, ha nem tudsz hirtelen dönteni akkor állj félre, fontold meg kicsit aztán vissza a sorba, ennyi. Van hogy én is 10 percig bámulom a kínálatot, nem szégyen :D
2013. nov. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Okés az lesz, csak most mindenki sietett, szóval ezért bénáztam :D
2013. nov. 11. 14:34
 5/10 Lienah válasza:

[link]


Ami nem olyan sötét az mind "agyontejezett" tehát nem keserű...

Ha szereted a jegeskávét is akkor javaslom a Jeges Caffé Latte-t:)

Jah és egy tipp, amihez választható mittomén karamell, csoki stb. öntet, az mind édes.

2013. nov. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2013. nov. 11. 14:47
 7/10 anonim ***** válasza:
A Frappuccinoknak egyáltalán nincs kávés ízűk. Nekem a kedvencem a Caramel Frappuccino,de a Java Chip Frappuccino is nagyon finom. Ha szereted a teákat,akkor a Passion Tea-t is megkóstolnám a helyedben(barna cukorral nagyon jó).
2013. nov. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Okés, köszi:)
2013. nov. 12. 15:32
 9/10 Imola Ágnes ***** válasza:
A starbucksban miután megkaptad az italodat, van egy pult, ahol lehet édesíteni, ízesíteni...én egyébként mindíg kérek bele mézet....
2013. nov. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Próbáld ki a Vaníliás Frappuccino-t abból a kicsi 1090,- és van olyan amikor nekem még az is sok:))
2014. máj. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!