Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Debrecen területén hol tudok...

Debrecen területén hol tudok venni Habanero vagy valamilyen Jolokia chili magot, esetleg termést venni?

Figyelt kérdés

#chili #habanero #Jolokia #fatalii #Zimbabwe Bird
2013. nov. 16. 09:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem tavaly sikerült venni a Sparban ilyen termést és a magjait nem fogyasztottam el, hanem eltettem, azzal a céllal, hogy majd elültetem. Nézz szét a Sparban, de ott sem szokott mindig lenni, csak kétszer láttam. A hűtött termékek részlegén találtam, tálcás, fóliázott csomagolásban volt.
2013. dec. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszi a tippet. A Malomparkra gondolsz? Ott egyszer néztem és nem volt. Akkor ezek szerint sűrűbben kell odamennem.

2013. dec. 3. 11:59
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Interspar, Spar, mindegy, hogy melyikben nézed meg, mindkettőben érdemes figyelni, de nincs mindig, sőt, nagyon ritkán van. Az is lehet, hogy én is csak pont kifogtam. Esetleg kérdezz rá az eladóktól, dolgozóktól, de ez nem mindig segít. ;-)
2013. dec. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Intersparban az eladó hölgyet megkerdeztem, hogy habanero paprikát hol találom. Pislogott mint hal a szatyorban. Mondom neki csili paprika. Rámutatott a hütőpultra. Sajnos más fajta csili volt. Elültetted azokat magokat, amit félreraktál? Ha igen, akkor lett belőle termésed?
2013. dec. 4. 19:01
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Hátha máskor lesz!

Még nem ültettem el a magokat. Épp a gyékán nézegettem a kérdéseket/hozzászólásokat azzal kapcsolatban, hogy másoknak mik a tapasztalatai a kérdésben (magvetés, növénynevelés), amikor ráakadtam a kérdésedre.

Kicsit bonyolultnak tűnt nekem első ránézésre a tartása, mert a hideget és a meleget sem viseli jól - de még annyira nem olvastam utána.

2013. dec. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nekem is célom a termesztése. Ezért akarok nyersen venni. Igen kicsit kényes növény.
2013. dec. 4. 19:55
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Remélem, hogy fogsz találni! Még az is lehet, hogy ha szólsz valamelyik áruházban, akkor tudnak hozni - csak biztosan nem keresik nagyon sokan és ha nincs igény, akkor nem tartanak, de talán, ha jelzed, hogy te vevő lennél, akkor beszerzik.

Szurkolok neked, hogy sikerüljön találnod!

Esetleg vatera? Ott szoktak különlegesebb magvakat árulni.

[link]

2013. dec. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ja bocs, az nem Debrecen. De az is lehet, hogy valamelyik eladó debreceni! :-)
2013. dec. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Néztem több ilyesmi oldalt is, de egyiknél sem találtam debreceni árust.
2013. dec. 7. 12:59
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Megírnád itt vagy privátban a monogramodat - csak azért, hogy tudjam, nem-e valamelyik ismerősömmel váltom-e itt az üzeneteket?! ;-)

Szerintem próbálj meg szólni a Sparban, ott valószínűleg tudnak hozni egészet és legfeljebb kiszeded a magvakat. Egy próbát megér.

2013. dec. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!