Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Vettem az Ikeában egy szilikon...

Vettem az Ikeában egy szilikonos formát. Szív alakok vannak benne. Ebben miket lehet sütni? Muffint gondolom nem, ahhoz kicsi.

Figyelt kérdés
2009. nov. 18. 22:20
 1/8 anonim válasza:
100%
Minimuffint =) én is olyanba szoktam :D
2009. nov. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha van muffin receptet, akkor fele aranyba keszitsd el.

Ha muffinformat vettel, akkor mit lehetne benne sutni mast? De ha nem tudod, hogy mit lehet benne sutni, akkor miert vetted meg? Ez jo vicc.

Szoval muffinokat.

2009. nov. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Mert Karácsonyra akartam/akarok sütni valamit.

Honnan tudjam hogy muffinforma?! 14 évesen ez még nem az erősségem.:D

Röhögjetek, de a hörcsögeimnek Karácsonyra csinálok zöldséges sütit, ami direkt nekik való és gondoltam ebben sütöm ki. 250 Ft nem nagy ár, gondoltam jó lesz.

2009. nov. 18. 23:36
 4/8 anonim ***** válasza:
Bocsika, nem tudtam a korodat!
2009. nov. 19. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tényleg, olyat lehet, hogy olvasztok csokit, beleöntöm, teszek bele mondjuk kókuszreszeléket, vagy bármit és beteszem a hűtőbe? :)))
2009. nov. 19. 21:01
 6/8 anonim ***** válasza:

szia baba!

nagyon aranyos vagy ,hogy a hörieidre is gondolsz,de

szerintem te jégkocka készítő szilikon formát vettél.

Pont itt olvastam, vagy valaki szív és csillag alakú

jégformázót vett, és azt kérdezte,hogy sütni lehet-e

bennük.egy válaszoló szerint lehet, és szerintem is.

Úgy,hogy hajrá, keress egy egyszerű muffin receptet és

própákozzál bátran.

sok sikert !

pusz:erimami

2009. nov. 20. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A csokis ötleted is jó. Azt is csinálhatod.

Turbózhatod még kis darált, vagy vágott dióval mogyoróval pisztáciával, narancshéjjal, citromhéjjal, száritott gyümölccsel, mazsolával, vagy két szinű csokival.

De gondolom ezt nem a höriknek szánod. viszont karácsonyra tök jó ötlet. Kis szines celofános papirba (nem udom milyenek vannak) becsomizod, aztán ajándékba is jó lehet.

Szeretem a kreativ fiatalokat :) !

2009. nov. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :)

Akkor sütni nem sütök benne, ezt a csokisat megcsinálom.

Utolsónak köszönöm az ötletet, ha találok olyan papírt, csinálok. :) Mondjuk úgy is lehet, hogy veszek egy Mikuláscsokit, leveszem a papírt úgy, hogy nem szakad el és abba csomagolom be. :))

2009. nov. 20. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!