Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Búzakorpát hogy kell enni?...

Búzakorpát hogy kell enni? Simán ahogy van beteszem a joghurtba és megeszem?

Figyelt kérdés
Most vettem először a DM-ben. Szorulásra ajánlják, de még nem ettem ilyet. Ezt nem kell főzni, sütni igaz? Csak úgy natúr megenni?
2009. nov. 21. 16:14
 1/3 anonim ***** válasza:
78%
A feleségem eddig úgy csinálta,hogy reggel ahogy felkelt,a szokásos adagját leforrázta,mire végzett a fürdőszobában már le is húlt,ehette.Csak úgy natúre!Ahogy beért a munkahelyére,már mehetett is a "mellékbe",már takarított is a korpa!Egyébként ő a zabkorpára esküszik,szerinte sokkal jobban takarít odabenn mint a búzakorpa.A napokban voltunk egy természetgyógyásznál,ő azt mondta,hogy szerinte szárazon kell bevenni a korpát és utólag kell ráinni valamit,odabenn dagadjon meg,és úgy sokkal jobb a hatásfok.Még nem próbálta ki az utóbbit,döntsd el te,melyik a jobb.Sok szerencsét!
2009. nov. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell vele semmit csinálni, bármibe bekeverhető. Javasolnám még a búza- és a zabpelyhet is. Ezek is bármibe keverhetők, vízben, tejben áztathatók.
2009. nov. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Igazából az 5 éves kislányomnak ajánlották, de én is eszem majd vele együtt.Remélem megteszi hatását:)
2009. nov. 21. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!