Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Egy 25 grammos csipsz hizlal?...

Egy 25 grammos csipsz hizlal? Ha mondjuk azt eszem egesz nap meg 1 joghurtot?

Figyelt kérdés
2013. dec. 3. 12:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Annyitól nem fogsz hízni, viszont nem egészséges. Semmi vitamin, semmi értelmes tápanyag...
2013. dec. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De fogymi sem? :(
2013. dec. 3. 12:30
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha szeretnél fogyni, akkor is kell ám enni. Csak kevesebbet, mint eddig. És ráadásul amit eszel, az legyen táplálóbb, egészségesebb.

És egyél rendszeresen, ne egész nap csak egy csipszet meg egy joghurtot.

2013. dec. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
DE ha ma ennyit eszek akkor lehetseges a fogyas,vagy mar el csesztem ezt a napot evvel?? mert a csipsz nem volt tervben,, es dietan voltam,, :9
2013. dec. 3. 12:38
 5/9 anonim ***** válasza:

Igen, igen, igen, igen, igen, fogyni fogsz!

Na, megfelel a válasz?

Ekkora mennyiségű kajából bármit ehetsz, fogyni fogsz.

Azért vizet igyál.

2013. dec. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az kb 150-200 kalória, de rá van írva a zacskójára. A joghurt is egy 100-as. Én a helyedben nem úgy akarnék fogyni hogy 250 kalóriát eszek egy nap. Még a végén elkapsz valami komolyabb betegséget, meg elájulgatsz majd. Ez körülbelül 2 közepes almának felel meg. Gondolod hogy sok jó dolog sülhet ki ebből?


Én is fogyózom félreértés ne essék. De nem kéne ész nélkül csinálni.

2013. dec. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Jolvan,tudom hogy hulyeseg,, de nekem ha 1 napig ennyit eszek mar az is meglatszik!! Es ezert valahogy hozza szokta,,, Mellekhatasai meg nincsenek legalabbis en nem tapasztaltam!!!Csak kerdeztem a nalam okosabb embereket hogy nem e csesztem el ezzel az egeszet!! koszi a valaszokat!!
2013. dec. 4. 12:42
 8/9 anonim ***** válasza:

Csak gondolj bele mennyi minden bajod lehet tőle. Legyengül az immunrendszered, kihullanak a fogaid, de legalább is kilyukadnak, gyomorfekélyed lesz, irtózatosan büdös lesz a leheleted, a gyenge immunrendszernek köszönhetően rengeteg betegséget kaphatsz el, ami nem merül ki a megfázás, tüdőgyulladás, influenzában, akár herpeszes is lehetsz, de a hajad is kihullhat, a bőröd megráncosodhat, kiütéseid lehetnek, allergiás rohamaid is akár, vagy meddő is lehetsz, csonttörések, stb.


Nem mondom hogy aki fogyózik erre a sorsra jut, mint mondtam én is fogyózom. Csak érdemes számba venni a kockázatokat.


Van egy tippem hogy kislány vagy. Tehát kell kb 1500 kalória a testednek hogy rendesen működjön (ha egyáltalán nem mozogsz semmit, csak egész nap a facebook előtt döglesz), de ne fogyjon. Ha 200 kalóriát eszel meg, akkor azt jelenti hogy -1300-ban vagy, ami 13 deka háj, vagy izom elbontásával jár. Tehát napi 13 dekát fogysz, ez egy héten 91 deka, tehát majdnem 1 kiló minusz hetente. Kérdezem én, minek elbontani heti 1 kilót? (hacsak nem vagy extrém dagadt, de abban az esetben ettől jóval több megy le rólad egy hét alatt) Havi 4 kiló, egy évben 48 kilót fogysz, és jövőre már nem is marad belőled semmi.


Holott, ha minden nap ennél 3-4-szer, gyümölcsöt, zöldséget, és melegételt (húst), és elhagynád a csipszet, meg a kenyeret, és elmennél heti 2-szer futni, akkor ugyanez lenne az eredmény, egészségügyi kockázatok nélkül.

2013. dec. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Heti 5 kilo :) Az eredmeny ha mondjuk minden nap megeszek 200 300 kaloriat!! nem heti 1 kilo.. vagyis mindenkinel mas,, de azert koszi hogy leirtad a velemenyed,, meg segiteni akarsz,,MEg latszik hogy tapasztalt vagy etteren,, !!
2013. dec. 6. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!