Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hol lehet jó áron finom...

Hol lehet jó áron finom bejglit kapni Budapesten?

Figyelt kérdés

2013. dec. 25. 20:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Kolosy téri sütöde
2013. dec. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Majdnem mindenhol
2013. dec. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az elmúlt években élelmiszerláncoknál próbálkoztam (penny market, tesco, spar, éjjel-nappali, mert ott találtam normális árban, de valami ehetetlen rosszak voltak.
2013. dec. 25. 21:13
 4/8 anonim ***** válasza:
A belvarosi Szamost ajanlom, en is onnan hozom minden evben. Iden sem csalodtam,megeri az arat. Az elelmiszerboltokat felejtsd el,inkabb cukraszdakban probalkozz,ha finomat szeretnel!:)
2013. dec. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És ott mennyibe kerül?
2013. dec. 25. 21:55
 6/8 anonim ***** válasza:

Az olcsóság és a minőség nemigen tud közeledni, mert az alapanyag drága. Egy félkilós mákos beigli a Szamosnál 1500 Ft, ha jól láttam. Ez nagyon baráti ár. Jelenleg nem rendelhető.

Most ilyenkor karácsony kellős közepén sehol nem tudsz rendelszi szerintem. Csak a szerencsében bizhatsz, hogy találsz nyiltva cukrászdád, s van is nekik maradék.

2013. dec. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A 4.hozzaszolo vagyok. Nem tudom mar sajnos mennyibe kerult,mert mast is vettem, de teny,hogy a beiglit elore rendeltem. Szerintem cukraszdakban meg van eselyed,de ha nem talalsz,akkor se vegyel elore csomagoltat!:)
2013. dec. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2013. dec. 27. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!