Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Így az ünnepek után lehet még...

Így az ünnepek után lehet még valahol (leárazottan) mikulás-csokikat és szaloncukrokat kapni?

Figyelt kérdés

Kifejezetten a Kinder (Mikulás csoki) és Milka (Mikulás csoki és szaloncukor) érdekelne.

Amikor szezonjuk van, megfizethetetlenül drágák, de annyira szeretem őket... Pl. az az óriás kindertojás, vagy a csomagok...

Vannak vajon valahol?


2013. dec. 27. 22:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Hipermarketekben lehet,hogy talalsz. Az auchanban en tegnap adventi naptarat lattam akciosan.:)
2013. dec. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Milka szaloncukrot láttam az intersparban azt hiszem talán 600 forint volt egy doboz.
2013. dec. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hú, köszönöm, akkor amint lehet, megpróbálom megkeresni ezeket! 600-ért már megvenném. :)

Ha Milka vagy Kinder adventi naptár lenne leárazva, akkor azt is. :)

2013. dec. 28. 11:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy mennyi van abban a dobozban, ami 6oo forint. Lehet, hogy csak tiz deka.
2013. dec. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A Milka szaloncukrok kiszerelését ismerem... Feltételezem, hogy nem bontották szét a dobozt.


De amúgy mindegy is: megnéztem, és nem volt sehol. :(

2013. dec. 31. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!