Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Egész napi pörgéshez hány...

Egész napi pörgéshez hány hell kell reggel?

Figyelt kérdés
2014. jan. 19. 20:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Ugyanúgy felszívódik és kiürül akkor is ha 100-at iszol meg, mint ha 1-et.

Tehát alkalmatlan a célra. Minden órában kéne inni.

2014. jan. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz aludni kéne, nem szemetet inni.
2014. jan. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
52%
Nekem 2 monster bőven elég ahhoz, hogy 24 órán át ébren maradjak és végig pörögjek, de 36 óráig úgy könnyedén ébren maradok.
2014. jan. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
45%
Nekem 4 Hell 3 kávé!
2014. jan. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Előzőnek: és amikor ki megy a hatása hány órát alszol egyfolytában? Szerintem sokkal hullább leszel, mintha nem ittál volna...
2014. jan. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Dr. Kovács Apuka válasza:
100%
Ne igyál szemetet. Ha már koffein, inkább kávé. Kérdezz meg egy kardiológust, mit tesz a szíveddel az a szar.
2014. jan. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 SoGa50 válasza:
100%

Dr. Kovács válaszával nagyon egyet értve azt azzal egészítem ki, hogy azok az energia italnak nevezett szemetek jelentős mértékben tartalmaznak olyan chemikáliát, ami az idegrendszeredet stimulálva függőséget okoz. Újra, és egyre jobban kívánod! Fizess, és idd!!!...minél gyakrabban. Ez az egyetlen cél. Ez hol jó Neked? Ellenben napi két kávé, még akár egészséges is lehet.

Legalább a gyerekeket távol kellene tartani azoktól a szemetektől!!!

Üdv. Mindenkinek

SoGa50

2014. jan. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
100%
Egyetlen Hell sem kell hozzá. Ellenben a rendszeres, megfelelő mennyiségű alvás csodákat művel. Egyébként, ha pörögnöd kell, akkor kellemetlen, ha folyton WC-re kell járnod. Engem legalábbis mindig rettenetesen meghajtott az energia ital, amikor ittam.
2014. jan. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Egy ismerősömet kórházba vitték energiaital túlengés miatt nekem meg fájt tőle a szivem.azóta nem iszok!!Igaz ő red bull-t ivott de annyi koffein van benne mint Hell-ben.

Ha fáradt vagyok inkább iszok kávét,de ez csak akkor kell ha munka után megyek buliba.Annyi a titkom hogy korábban lefekszek és így 10 órát alszok naponta!!Félretettem a internetet meg a TV-t is,mert mindennél sokkal fontosabb az egészségem!

2014. jan. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Volt,hogy en napi 2 liter szemetet is megittam de lassan leszokok rola hala nektek!
2014. jan. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!